اخبارکردستان

از خیمه های نماز استان کردستان بازدید بعمل آمد

در راستای وظایف ستاد اقامه نماز بویژه در ایام سفرهای نوروزی، مدیر ستاد اقامه نماز استان از خیمه های نماز که توسط هلال احمر استان کردستان برپا شده است بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، دوازدهم فروردین ماه در راستای وظایف ستاد اقامه نماز بویژه در ایام سفرهای نوروزی، عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان از خیمه های نماز که توسط هلال احمر استان کردستان برپا شده است بازدید بعمل آورد.

این بازدید که به منظور چگونگی برپایی خیمه ها و امکانات موجود در آن اعم از سجاده، مهر، مشخص بودن جهت قبله، فرش مناسب و امکانات لازم برای وضو گرفتن مسافرین انجام شد، عظیمی از چند خیمه نمازی بازدید کرد و در این بازدید با مسئولین و داوطلبان جمعیت هلال احمر به گفت و گو پرداخت و ضمن بررسی امکانات فراهم شده درخصوص نحوه استقبال زائرین برای اقامه نماز در این خیمه ها سوالات و پرسش هایی مطرح کرد.

در ادامه ضمن بررسی بروشور هایی که در زمینه سفر های ایمن و مسائل نماز تهیه شده بود از متولیان آنجا درخواست کرد برای بهبود این خیمه های نماز، اگر نظرات و پیشنهاداتی دارند به ستاد اقامه نماز استان منعکس کنند.

در این بازدید همچنین داوطللین جمعیت هلال احمر که اداره گردن خیمه ها را برعهده داشتند ضمن تشکر از حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، گزارشی از اقدامات انجام شده و نحوه مراجعه مسافرین به این خیمه های نماز و میزان استقبال ارائه کردند و پیشنهاداتی هم مطرح کردند

از خیمه های نماز بازدید بعمل آمد از خیمه های نماز بازدید بعمل آمد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا