اخبارکردستان

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان از مدارس سنندج بازدید کرد

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: نماز نقش بسیار مهم و برجسته ای در پرورش افکار و رفتار مناسب آینده سازان این کشور خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، شانزدهم بهمن ماه عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز به همراه کارشناس فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد و معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش به مناسبت دهه مبارک فجر از تعدادی از مدارس سنندج بازدید کردند.

در این بازدید ها مدیر ستاد اقامه نماز ضمن گفت و گو با مدیر، معاون پرورشی و معلمین مدارس در مورد مسائل تربیتی و معنوی بویژه بحث نماز توصیه ها و پیشنهاداتی درخصوص توسعه و ترئویج فرهنگ اقامه نماز در بین دانش آموزان ارائه کرد.

وی گفت: اگرما بخواهیم آینده قرهنگی و معنوی دانش آموزان را تضمین کنیم بکی از کارهای بسیار مهم و ارزشمند مانوس کردن آن ها با نماز است.

عظیمی گفت: طبق آیات نورانی قرآن، احادیث پیامبر عظیم الشان و امامان و سایر پیشوایان دینی؛ نماز نقش بسیار مهم و برجسته ای در پرورش افکار و رفتار مناسب آینده سازان این کشور خواهد داشت.

وی افزود: نماز به آن ها نظم، درستکاری، معنویت، امانت داری، برنامه ریزی و پشتکار آموزش خواهد داد و آن ها را از ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی دور می کند.

در ادامه این گفت و گو ها مدیران و معاونین پرورشی مدارس گزارشی از اقدامات انجام شده درخصوص برنامه هایی که برای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز انجام دادند ارائه نمودند و پیشنهادات و مشکلاتی را هم مطرح کردند.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز با حضور در کلاس های دانش آموزان ضمن تبریک ایام دهه فجر و بیان نکات مهمی در اهمیت پیروزی انقلاب اسلامی خطاب به آن ها گفت: همه ما باید قدر این انقلاب را بدانیم و شما دانش آموزان که آینده سازان این مملکت هستید و در آینده پست ها و منصب های حکومتی به دست شما خواهد رسید لازم است با پشتکار و درس خواندن خود را برای اسقلال و آباد کردن بیش از پیش ایران آماده کنید.

عظیمی ضمن بیان مطالبی درخصوص اهمیت نماز از دیدگاه قرآن و پیشوایان دینی به دانش آموزان توصیه کرد که با نماز مانوس شوند و سوالاتی درخصوص اذان، اقامه نماز و اذکار نماز با دانش آموزان مطرح کرد و تعدادی از این دانش آموزان مورد تقدیر مدیر ستاد اقامه نماز استان قرار گرفتند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان از مدارس سنندج بازدید کردمدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان از مدارس سنندج بازدید کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان از مدارس سنندج بازدید کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا