اخبارخراسان رضوی

از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی، کارشناس نظارت، برنامه ریزی و ارزیابی ستاد اقامه نماز به همراه کارشناس راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی بین راهی(ویژه طرح نوروز ۱۴۰۲) در مسیرهای مواصلاتی به مشهد در روزهای ۱۰،۹ و ۱۱ اسفندماه بازدید به عمل آمد.

سیدمحمدی کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان در بازدید از این مجموعه ها گفت: در این بازدیدها نقاط قوت و ضعف این نمازخانه ها بررسی و برای تقویت هرچه بهتر و برطرف شدن رفع نواقص موجود تلاش خواهد شد.

وی در ادامه گفت: وضع موجود نمازخانه ها و مساجد میان راهی خوب است ولی مطلوب نیست و نیاز است امکانات بیشتر و بهتری برای مسافران و زائران امام مهربانی ها در این مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی ایجاد گردد.

کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان ادامه داد: همه نماز خانه ها و مجتمع های بین راهی امام رضا(ع) در همه ابعاد وضعیت مطلوب دارد.

سیدمحمدی در ادامه مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی امام رضا(ع) را اینگونه شرح داد: حضور سرایدار و خادم بصورت مستمر و شبانه روزی و داشتن برنامه ریزی سالانه و نگاه فرهنگی به خدمت رسانی به زائرین امام هشتم از نکات شاخص و مثبت نمازخانه ها و مجتمع های بین راهی امام رضا (ع) است.

وی افزود: در اکثر سرویس های بهداشتی مجتمع های بین راهی بویژه مساجد به علت عدم داشتن امنیت کافی، شیرآلات آسیب دیده یا به سرقت می رود که نیاز به بازسازی و تجهیز مجدد دارد.

کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اظهار کرد: اکثر نماز خانه ها و مساجد بین راهی بهداشت متوسط به ضعیف داشته به ویژه در بخش مهرها، فرش ها و پرده ها، که به همت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جایگزینی مهرهای سنگی قابل شستشو به نمازخانه ها اهدا شد.

لازم به ذکر است در طول سال به ویژه با نزدیک شدن به عید نوروز و حضور زائران فراوان از سراسر نقاط کشور، از ۵۰ مجتمع و نمازخانه بین راهی به منظور بررسی وضعیت آنها این بازدیها صورت گرفت.

 

بازدید از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس انجام گرفتبازدید از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس انجام گرفت

بازدید از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس انجام گرفت بازدید از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس انجام گرفت بازدید از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس انجام گرفت بازدید از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس انجام گرفت بازدید از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس انجام گرفت بازدید از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس انجام گرفتبازدید از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس انجام گرفت

بازدید از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس انجام گرفت بازدید از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس انجام گرفت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا