اخبارفارس

بازدید ستاد اقامه نماز استان فارس از فعالیت های نمازی شهرستان بوانات

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ بازدید ستاد اقامه نماز استان فارس از فعالیت های نمازی شهرستان بوانات با حضور پاک فطرت کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی، حجت الاسلام نعمتی کارشناس فرهنگی و آموزش ستاد اقامه نماز استان فارس طی برنامه ای یک روزه از ستاد اقامه نماز شهرستان بوانات و فعالیت های صورت گرفته در این ستاد شهرستانی بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید یک روزه که حجت الاسلام زارع امام جمعه شهرستان بوانات نیز حضور داشت، پیرامون مباحث اقامه نماز در ادارات و مدارس شهرستان، کمبود تجهیزات نمازخانه های بین راهی شهرستان و دیگر مسائل حوزه ترویج و توعه فرهنگ نماز تبادل نظر گردید.

در ادامه بازدید به اتفاق مهری دبیر اقامه نماز شهرستان بوانات نیز از مساجد در حال ساخت این شهرستان بازدید و روند تکمیل این مساجد مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان این بازدید پاک فطرت با حضور در دفتر فرماندار شهرستان بوانات گفت: مسئولین شهرستان برای پیشرفت در فعالیت های ابلاغی باید وحدت کامل داشته و مدیران ادارات همکاری لازم را با دبیر اقامه نماز شهرستان داشته باشند.

بازدید ستاد اقامه نماز استان فارس بازدید ستاد اقامه نماز استان فارس بازدید ستاد اقامه نماز استان فارس بازدید ستاد اقامه نماز استان فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا