اخبارگلستانمجمع خیرین مسجدساز

بازدید دبیر مجمع خیرین مسجد ساز گلستان از مساجد محلات کم برخوردار

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، با هدف پیگیری فعالیت مساجد و جذب کمک های خیرین مسجد ساز، قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز و دبیر مجمع خیرین مسجد ساز استان، در شامگاه یکشنبه هفتم خرداد ماه، از مسجد صاحب الزمان(عج) کوی عرفان گرگان بازدید کرد.

قاسم محمدی در این بازدید ضمن شرکت در نماز جماعت و سخنرانی، با هیات امنای این مسجد دیدار و گفتگو کرد.

دبیر مجمع خیرین مسجدساز استان در این جلسه با اشاره به اینکه دعوت از مردم برای کمک در امر مسجد سازی یکی از اهداف این مجمع است، گفت: این مجمع در استان، مساجد نیمه کاره و نیاز به مساعدت در تکمیل ساخت را شناسایی و به مرکز معرفی می کند.

وی با یادآوری اینکه عمران و آبادانی مسجد یکی از دستورات دین مبین اسلام است، گفت: در جایی که مساجد از رونق برخوردار هستند شاهد کاهش معضلات اجتماعی هستیم از اینرو برای مقابله با آسیب های اجتماعی و ناهنجاری های موجود در جامعه باید نسبت به عمران و آبادانی مسجد بکوشیم.

وی با اشاره به این نکته که ستاد اقامه نماز در امور مساجد دخالتی ندارد، تلاش‌های فرهنگی و عمرانی این ستاد از حیث فرهنگی برای ارتقاء سطح دانش مردم و ائمه جماعت را متذکر شد و اضافه کرد: مجموعه خیران مسجدساز توسط ستاد اقامه نماز مرکز تشکیل شده تا بتواند در عمران مساجد نقش خود را ایفا کند.

در این جلسه مقرر شد مشخصات کامل مسجد صاحب الزمان(عج) جهت پیگیری و جذب کمک های خیرین مسجد ساز، به مرکز معرفی گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا