کرمانشاه

از مساجد راه های موصلاتی مسیر زوار عتبات عالیات در کرمانشاه بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، حجت الاسلام و المسلمین علی مولوی مدیر ستاد اقامه نماز استان طی گفتگو با روابط عمومی گفت: طبق برنامه زمانبندی شده از طرف کمیته نظارت و ارزیابی، ، اعضای این کمیته در مرحله دوم از بازدید های استانی از مساجد، نماز خانه ها، جایگاههای سوخت، رستورانها و مجتمع های خدماتی بین راهی راههای مواصلاتی مسیر زوار ابا عبدالله الحسین (ع) به سمت اسلام آباد غرب، بازدید و ضمن بررسی نحوه خدمات رسانی موانع و مشکلات پیش رو را رصد کردند.

مدیر ستاد استان  گفت: طبق این برنامه زمانبندی که در استان اتخاذ شده طی چندین مرحله کلیه مسیر های مواصلاتی استان و مسیر عبور مسافرین و زوار ابا عبدالله الحسین (ع)  بصورت مستمر مورد بازدید قرار گرفته تا کلیه شرایط برای اقامه نماز مسافرین و زائرین اربعین  به نحو شایسته فراهم گردد.

وی اظهار داشت: در این بازدیدها مراکزی که به نحو شایسته ای عمل کرده مورد تشویق و مراکز  دارای نقص نیز نسبت به مورد نقص ارشاد و راهنمایی شده و در صورت عدم توجه تذکرات لازم داده خواهد شد .

علی مولوی وضعیت کنونی محور های مواصلاتی در جهت رفاه حال مسافرین عزیز به منظور اقامه نماز را مناسب توصیف و بر استمرار این نظارت ها تا پایان اربعیت حسینی  تاکید کرد.

مولوی بیان داشت: تمام تلاش ما بر این است که بهترین شرایط را برای اقامه نماز زائرین اربعین حسینی در کلیه  راههای  مواصلاتی استان را فراهم نماییم .چرا که مردم مهمان نواز و سخاوتمند  کرمانشاه در طول سالیان متمادی  با استقبال گرم از زائران عتبات عالیات عشق و ارادت خود را به اهل بیت (ع) ثابت کرده‌اند.

وی افزود: طبق برنامه زمانبندی کلیه مسیر های ارتباطی استان و شهرستانهای تابعه به ترتیب مورد بازدید کمیته نظارت و بازدید استان قرار خواهند گرفت .که بازدید کنندگان این مرحله  هیاتی متشکل از دفتر فنی امور غمرانی حمل و نقل و ترافیک استانداری ،دانشگاه علوم پزشکی ،شرکت پخش فراورده های نفتی،ادارات کل دامپزشکی ، بهزیستی و اماکن و ستاد اقامه نماز استان بودند .

از نمازخانه ها و مساجد راه های موصلاتی مسیر زوار عتبات عالیات در کرمانشاه بازدید شد-2

از نمازخانه ها و مساجد راه های موصلاتی مسیر زوار عتبات عالیات در کرمانشاه بازدید شد-3

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا