اخبارهرمزگان

بازدید سرزده و نامحسوس از اداره کل پست استان هرمزگان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان، کارشناسان ستاد اقامه نماز استان در سلسله نظارت‌های نامحسوس و سرزده خود روز یکشنبه دهم دی‌ماه از اداره کل پست استان بازدید کردند.

حجت الاسلام و المسلمین امیری در جمع کارکنان این مجموعه به اقامه نماز اول وقت  پرداخت وی هدف از حضور در دستگاه های اجرایی را پیشرفت برنامه‌های مصوب و منعقده اعلام کرد.

وی در بخشی از سخنان خود به شیوه های جذب جوانان به اقامه نماز اول وقت پرداخت و گفت: تشویق به نماز و تکریم نسل جوان، سپردن مسئولیت به جوانان، تقویت عقاید دینی، محبوبیت امام جماعت و فضای مناسب می تواند به میزان شرکت کنندگان در نمازهای جماعت بیفزاید و در جذب آنان به نمازخانه ها موثر باشد.

کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان طی سخنانی بر برگزاری هر دو ماه یکبار جلسات شورای اقامه نماز، تجلیل و تقدیر از فعالان و خادمان نماز دستگاه‌ براساس شیوه‌نامه‌های ارسالی، برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارکنان و خانواده‌ها، انجام برنامه های فرهنگی و ارزیابی از فعالیت های انجام شده پیرامون توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تاکید کرد.

وی مطالبی را در خصوص برنامه ریزی جهت تامین نیازهای مخاطبین و توسعه فرهنگ نماز در دستگاه متبوع را از اهداف و مقاصد روشن تفاهمنامه های منعقده عنوان کرد.

مدیرکل پست استان نیز یکی از مهم ترین مسئولیت‌های مدیران در دستگاه‌های اجرایی را توسعه فرهنگ نماز در دستگاه و واحدهای تابعه اعلام کرد و افزود: تلاش ما این است که با همکاری مشارکت همکاران، بحث اقامه نماز جماعت اول وقت را با حضور اکثریت کارکنان در مجموعه اداره کل برگزار کنیم.

نقی زاده تلاش در راستای رفع نیازهای معنوی همکاران از مهم ترین دغدغه‌های مدیریت فعلی دانست و افزود: پیشگامی در انجام برنامه های فرهنگی، ارزشی دینی برای همکاران و همچنین مراجعین خانواده ها را خواستار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا