کردستان

بازدید از نمازخانه های راه های مواصلاتی استان کردستان

کارشناس ستاد اقامه نماز استان از تداوم این بازدید ها به منظور فراهم کردن آمادگی لازم در جهت حضور میهمانان نوروزی و پذیرایی هرچه بهتر استان کردستان از هموطنان عزیز تا پایان سال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، سوم اسفند ماه در راستای ساماندهی فضاهای اقامه نماز راه های مواصلاتی از نمازخانه های بین راهی محور سنندج-همدان بازدید بعمل آمد.

طبق مصوبه جلسه کارگروه خدمات سفر که به ریاست مدیر ستاد اقامه نماز استان تشکیل شده بود، تیمی متشکل از نمایندگان ستاد اقامه نماز استان، راهداری و حمل و نقل جاده ای و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کردستان تشکیل و از نمازخانه های بین راهی مسیر های سنندج-دهگلان، دهگلان-قروه و قروه-همدان بازدید کردند.

در این بازدید ها نمازخانه های بین راهی از لحاظ داشتن فرش مناسب، مهر، سجاده، روشنایی مطلوب، قرآن، کتب ادعیه و… مورد بازدید و بررسی قرار گرفت و ضمن تشکر از متولیان نمازخانه ها، مشکلات و نواقصات به آن ها یادآوری شد و همچنین به صورت مکتوب به مسئولین مربوطه منعکس  می شود.

کارشناس فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز استان کردستان به همراه نماینده اداره کل راهداری و نماینده اداره کل میراث از این نمازخانه ها بازدید کردند.

ضمنا کارشناس ستاد اقامه نماز استان از تداوم این بازدید ها به منظور فراهم کردن آمادگی لازم در جهت حضور میهمانان نوروزی و پذیرایی هرچه بهتر استان کردستان از هموطنان عزیز تا پایان سال خبر داد.

بازدید از نمازخانه های راه های مواصلاتیبازدید از نمازخانه های راه های مواصلاتیبازدید از نمازخانه های راه های مواصلاتی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا