اخبارخراسان رضوی

از ۵۰ نمازخانه ی ادارات کل خراسان رضوی بازدید به عمل آمد/عکس

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، در راستای تقویت، توسعه و اشاعه فرهنگ نماز به همت همکاران ستاد اقامه نماز استان و دبیران ادارات کل از نماز جماعت و نمازخانه های بیش از ۵۰ اداره و نهادهای اداری خراسان رضوی بازدید به عمل آمد.

حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی با اشاره به اهمیت نماز اول وقت گفت: استفاده از ظرفیت روحانیون برای برپایی نماز جماعت و تجمیع کارکنان دستگاه اجرایی در کنارهم هنگام نماز، می تواند به توسعه وتعمیق فرهنگ نماز کمک نماید.

وی ادامه داد: در این بازدیدها، کارشناسان ستاد اقامه نماز استان و بعضی از دبیران ادارات کل ضمن بررسی فضای نمازخانه ها، امکانات وهمچنین کمبودهای موجود، بر اهمیت نماز اول وقت، اجرای مطلوب ویژه برنامه های متنوع قرآنی، فرهنگی و معنوی بویژه در ایام پرخیر و برکت ماه رمضان و تجهیز نمازخانه ها و نگهداشت آنها تاکید کردند.

ستاد اقامه نماز با استفاده از همکاران و بعضی از دبیران ادارات کل در طول ماه مبارک رمضان با شرکت سرزده در نماز جماعت بیش از ۵۰ اداره کل و نهادهای اداری، از نمازخانه ها بازدید و ارزیابی به عمل آوردند.

هدف از این بازدیدها استفاده در ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۱، یادآوری نواقص و تقدیر از ادارات کل در همه ابعادی که به نماز توجه داشتند بود.

ستاد اقامه نماز با همکاری دبیران اقامه نماز ادرات جهت ارتفاع مشکلات تلاش خواهند کرد و از چند سازمان موفق تشکر و قدردانی خواهد نمود.

از 50 نمازخانه ی ادارات کل خراسان رضوی بازدید به عمل آمد از 50 نمازخانه ی ادارات کل خراسان رضوی بازدید به عمل آمد از 50 نمازخانه ی ادارات کل خراسان رضوی بازدید به عمل آمد از 50 نمازخانه ی ادارات کل خراسان رضوی بازدید به عمل آمد از 50 نمازخانه ی ادارات کل خراسان رضوی بازدید به عمل آمد از 50 نمازخانه ی ادارات کل خراسان رضوی بازدید به عمل آمد از 50 نمازخانه ی ادارات کل خراسان رضوی بازدید به عمل آمد از 50 نمازخانه ی ادارات کل خراسان رضوی بازدید به عمل آمد از 50 نمازخانه ی ادارات کل خراسان رضوی بازدید به عمل آمد از 50 نمازخانه ی ادارات کل خراسان رضوی بازدید به عمل آمد از 50 نمازخانه ی ادارات کل خراسان رضوی بازدید به عمل آمد از 50 نمازخانه ی ادارات کل خراسان رضوی بازدید به عمل آمد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا