اخبارچهارمحال و بختیاری

بازدید و نظارت از نمازخانه های پارک ها و خیمه های موقت نماز در شهرستان شهرکرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، روز شنبه، چهارم فروردین ماه، در گفتگو با روابط عمومی ستاد استان، از بازدید و نظارت از نمازخانه های پارک ها و خیمه های موقت نماز در شهرستان شهرکرد خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، ضمن اشاره به اهمیت اقامه نماز در ماه مبارک رمضان گفت: از اواخر اسفندماه ۱۴۰۲ و اوایل فروردین ماه ۱۴۰۳، توانستیم با همکاری ادارات و مسئولین مربوطه استان، از اکثر نمازخانه ها و ایستگاه ها موقت نماز شهرستان ها بازدید و نظارت انجام دهیم، تا بتوانیم بهترین خدمات را در اختیار نمازگزاران و مسافران قرار دهیم.

وی افزود: متاسفانه نمازخانه و سرویس بهداشتی پارک لاله شهرکرد از هیچگونه تجهیزات مناسبی جهت اقامه نماز برخوردار نبود و در خصوص همین کمبود تجهیزات و امکانات، تذکر جدی به شهرداری ناحیه دو شهرکرد در خصوص تجهیز نمودن فوری این نمازخانه برای رفاه حال مسافرین نوروزی و نمازگزارن داده شد.

حجت الاسلام کریمی ادامه داد: با همکاری جمعیت هلال احمر و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، توانستیم در ماه مبارک رمضان و عید نوروز، بهتر از سال های گذشته در ورودی اکثر شهرهای استان، برای آسایش و رفاه مسافران نوروزی و نمازگزاران، نمازخانه و خیمه موقت نماز برپا کنیم.

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: بازدید و نظارت از مساجد و نمازخانه های بین راهی استان، تا پایان تعطیلات عید نوروز و ماه مبارک مضان، ادامه خواهد داشت و همچنین تمام تلاشمان را خواهیم کرد که در طول سال هم از این مکان های مقدس بازدید و نطارت کنیم، تا بتوانیم با همکاری مسئولین مربوطه، نواقص و ضعف های مساجد و نمازخانه های بین راهی استان را برطرف کنیم.

بازدید و نظارت نمازخانه های پارک ها و خیمه های موقت نماز در شهرستان شهرکرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا