اخباربوشهر

از دو نمازخانه بین راهی در حال اتمام استان بوشهر بازدید بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر صبح روز  دوشنبه مورخه یازدهم دیماه از دو نمازخانه بین راهی اداره کل حمل و نقل جاده ای استان بازدید بعمل آمد.

در این بازدید احمدی دبیر اقامه نماز اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوشهر گفت: به همت این اداره کل، تا دهه مبارک فجر شاهد بهره برداری از دو نمازخانه بین راهی در استان خواهیم بود.

احمدی ادامه داد: نمازخانه غدیر در ورودی شهر بوشهر (از سمت برازجان) و نمازخانه دیگری در محور برازجان- گناوه (در محدوده شبانکاره) جمعا با اعتبار ۶ میلیارد و۳۰۰میلیون تومان در دست ساخت است و تا دهه فجر به بهره برداری می رسد.

رییس اداره فنی و نظارت بر طرح های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نیز بیان کرد: نمازخانه های بین راهی جدید بوشهر برای استفاده معلولین مناسب سازی شده و در زیربنای ۱۱۰ مترمربع در دو قسمت خواهران و برادران، فروشگاه و سرویس بهداشتی به بهره برداری خواهد رسید.

رضایی ادامه داد: ساخت نماز خانه بین راهی علاوه بر ترویج فرهنگ اقامه نماز و تقویت زیرساخت ها نقش مهمی در ارائه خدمات در تمام فصول سال به مسافران و گردشگران دارد.

خشنود ،مدیر ستاد اقامه نماز استان بوشهر نیز در حاشیه بازدید از نمازخانه غدیر گفت: طی دو سال اخیر شاهد اقدامات مؤثر و امیدبخشی درخصوص توجه به فریضه مهم اقامه نماز از سوی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هستیم.

 خشنود اظهار داشت: در همین راستا احداث دو باب نمازخانه در راه‌های استان به عنوان باقیات و صالحاتی از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است و امید داریم مجتمع های خدماتی رفاهی بین‌راهی نیز در کنار حوزه‌های اقتصادی فعالیت شان، در زمینه نگهداری و تجهیز نمازخانه‌ها همت دو چندانی داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا