اخبارکردستان

بازدید از فضاهای اقامه نماز استان کردستان

در بازدید از پایانه مسافربری سنندج، نمازخانه، سرویس بهداشتی و وضوخانه از نظر نظافت و امکانات مناسب، شرایط مطلوبی داشت که از متولیان آن توسط کارشناس ستاد اقامه نماز استان تقدیر و تشکر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، سیزدهم فروردین ماه در راستای نظارت و ساماندهی فضاهای اقامه نماز راه های مواصلاتی استان، پویا چوپانی کارشناس فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز استان از نمازخانه های سطح سنندج بازدید کرد.

در این بازدیدها شرایط و امکانات نمازخانه اعم از فرش مناسب، قرآن و کتب ادعیه، سجاده، مهر، وسایل گرمایشی و… و همچنین وضعیت سرویس های بهداشتی از نظر داشتن نظاف لازم، صابون مایع، شیر آلات سالم، آب گرم و… مورد بررسی قرار گرفت و در مواردی که اشکالاتی وجود داشت راهنمایی ها و تذکرات لازم داده شد که در اسرع وقت مشکلات برطرف شود.

به گفته کارشناس ستاد اقامه نماز استان در بازدید از نمازخانه خروجی سنندج به شهرستان کامیاران، از لحاظ نظافت نمازخانه شرایط مناسبی داشت اما از نظر امکانات سرویس های بهداشتی و وضوخانه فاقد آب گرم بود که به متولیان نمازخانه یادآوری شد و به صورت مکتوب به مسئولین ذی ربط نیز گزارش داده می شود تا در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام شود.

همچنین در بازدید از پایانه مسافربری سنندج، نمازخانه، سرویس بهداشتی و وضوخانه از نظر نظافت و امکانات مناسب، شرایط مطلوبی داشت که از متولیان آن توسط کارشناس ستاد اقامه نماز استان تقدیر و تشکر بعمل آمد.

در بازدید از پایانه مسافربری سنندج، نمازخانه، سرویس بهداشتی و وضوخانه از نظر نظافت و امکانات مناسب، شرایط مطلوبی داشت که از متولیان آن توسط کارشناس ستاد اقامه نماز استان تقدیر و تشکر بعمل آمد. در بازدید از پایانه مسافربری سنندج، نمازخانه، سرویس بهداشتی و وضوخانه از نظر نظافت و امکانات مناسب، شرایط مطلوبی داشت که از متولیان آن توسط کارشناس ستاد اقامه نماز استان تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا