اخبارمعاونت ‌برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی

از مجموعه نمازخانه ها و مساجد فرودگاه مهرآباد بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، در روز دوشنبه ششم فروردین ماه و در راستای اجرای طرح نظارت نوروزی ستاد اقامه نماز بر فضاهای اقامه نماز سراسر کشور، از مجموعه نمازخانه ها و مساجد فرودگاه مهرآباد بازدید به عمل آمد.

این بازدید با حضور سید علی مهدیان معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز کشور، حجت الاسلام نیسی مشاور معاونت توسعه منابع و مدیریت و دبیر شورای اقامه نماز وزارت راه و شهرسازی، سامحی مشاور مدیرعامل و دبیر شورای اقامه نماز شرکت فرودگاه های کشور، حجت الاسلام حیرانی مدیر نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز کشور و معاونین اداره کل فرودگاه مهر آباد انجام شد.

سید علی مهدیان با اعلام این خبر گفت: ۲۴ نمازخانه موجود در فرودگاه وجود دارد که اقامه نماز ظهر توسط روحانی امام جماعت انجام می شود و نماز صبح و مغرب و عشا به صورت فرادا توسط مسافرین اقامه می شود.

وی گفت: با توجه به شروع طرح نظارت نوروزی، در ایام نوروز نسبت به نظافت و غبارروبی نمازخانه ها و مساجد فرودگاه اقدام شده است.

مهدیان گفت: در مسجد قدس فرودگاه، نماز جماعت صبح، ظهر و عصر و مغرب و عشا توسط روحانی امام جماعت اقامه می شود.

وی خاطرنشان کرد: نمازخانه های فرودگاه ها یکی از الگوهای خوب برای دستگاه های اجرایی است که به عنوان نگهداشت فضای اقامه نماز می تواند معرفی شود.

معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز با بیان اینکه، ۴۰ درصد از پروازهای کشور از مبداء یا به مقصد فرودگاه مهرآباد انجام می شود، گفت: هرکدام از بخشهای مختلف فرودگاه شامل تاسیسات، آتش نشانی، سایت اداری، گروه پرواز، برج مراقبت و امنیت پرواز دارای نمازخانه مجزا می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا