خراسان شمالی

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی از روند ساخت مسجد بین راهی محور شیروان-بجنورد بازدید کرد

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی: دستگاه‌های متولی امر باید همت کنند تا مشکل کمبود نمازخانه‌ها و مجتمع‌های بین راهی در مسیرهای استان کاهش یابد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه کارشناس استان از روند ساخت مسجد بین راهی مجموعه خدماتی رفاهی مکرمی محور شیروان به بجنورد که از سوی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری خراسان شمالی بازدید و از نزدیک در جریان روند ساخت و تکمیل این مسجد قرار گرفت.

حجت الاسلام احمدی فرد در این بازدید ضمن تاکید بر اینکه با توجه به نیاز استان باید احداث مساجد و نمازخانه‌های بین راهی افزایش یابد، اظهار داشت: دستگاه‌های متولی امر باید همت خود را بگذراند تا مشکل کمبود نمازخانه‌ها و مجتمع‌های بین راهی در مسیرهای خراسان شمالی کاهش یابد.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در پایان ضمن تشکر از مجموعه میراث فرهنگی و گردشگری استان جهت اهتمام در امر ساخت مساجد بین راهی، گفت: امیدواریم با همت مسئولین امر ساخت مساجد و نمازخانه های بین راهی با سرعت بیشتری انجام گیرد تا زمینه رفاه حال مسافرین و زائران حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) فراهم گردد.

بازدید از مسجد بین راهی خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا