اخبارکرمانشاه

بازدید مسئولین از مساجد؛ نمازخانه ها؛ مجتمع ها خدماتی بین راهی شهرستان گیلانغرب

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، امام جمعه ، فرماندار ، دبیر ستاد اقامه نماز و جمعی از مسئولین شهرستان گیلانغرب از نماز خانه ها؛ مجتمع های بین راهی و محل اسکان مسافرین نوروزی این شهرستاندر ایام نوروز بازدید کردند .

حسین منصوریان  دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان گیلانغرب گفت؛ در جلساتی با حضور مسئولین مربوطه و همچنین جلسه شورای اداری در رابطه با فراهم کردن بستر مناسب جهت اقامه نماز مسافرین و کاروانهای راهیان نور در محل فرمانداری  تشکیل و امام جمعه، فرماندار و دبیر ستاد شهرستان موارد لازم در این رابطه را یاد آور شده و بر تمهید مقدمات و توجه جدی به این مهم تاکید شده است .

دبیر ستاد شهرستان از توجه و دغدغه امام جمعه و فرماندار شهرستان در پیگیری امورات مربوط به آماده سازی و رسیدگی به نمازخانه ها و مساجد بین راهی محدوده شهرستان و حضور آنها در بازدید ها  به منظور ادای بموقع فریضه الهی نماز مسافرین و کار وانهای راهیان نور در فضایی مناسب و در شان تشکر کرد.

وی اظهار داشت: قبل از حلول سال جدید طی چندین مرتبه اکیب نظارت از کلیه نماز خانه ها؛ مراکز خدمات رفاهی و مساجد بین راهی شهرستان بازدید وتوسط اکیپ؛ موارد لازم در جهت آمادگی و رفع نقص چه شفاها و چه کتبا به مسئولین مربوطه یاد آور و گزارش بازدید نیز کتبا به استحضار فرماندار رسانده و از طرف وی نیز دستور پیگیری صادر وبه اطلاع مراکز مربوطه رسیده است .

منصوریان برپایی خیمه های موقت نماز با چادر در مسیر و محل راهنمایی مسافرین در  و ورودی شهر  به منظور تسهیل در امر اقامه نماز را از دیگر اقدامات انجام گرفته در این راستا بیان و بر استمرار بازدید ها  ویژه تا پایان تعطیلات نوروزی و نیزادامه  بازدیدها به تناوب در طول سال تاکید کرد .

خبر بازدی مساجد ؛ مجتمع ها ونماز خانه های بین راهی گیلانغرب-3

خبر بازدی مساجد ؛ مجتمع ها ونماز خانه های بین راهی گیلانغرب-3

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا