آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان ورزقان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان ورزقان با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، حجت الاسلام فضلی امام جمعه محترم شهرستان، جلیل وند فرماندار شهرستان و سایر اعضای شورای اقامه نماز شهرستان روز پنجشنبه ششم اردیبهشت ماه برگزار شد

حجت الاسلام فضلی با بیان اهمیت فریضه نماز، گفت: نماز یکی از وظایفی است که خداوند از ما خواسته است، چرا که نماز ما را از بدی ها دور و به خوبی ها سوق می دهد. وی با اشاره به آیه ۴۱ سوره حج، افزود: این آیه شریفه مسئولیت ما را سنگین می کند، و باید این جلسات به صورت ویژه دنبال شود و مصوبات جلسه قبلی در این جلسه مطرح، و میزان تحقق مصوبات نیز مورد بحث قرار گیرد.

در ادامه جلسه احداث مجتمع رفاهی در بین راه خواجه تا ورزقان و مراکز گردشگری و امام زاده پیرداود اشاره و نمازخانه هایشان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

حجت الاسلام آقاجانی با بیان اهمیت جلسه، گفت: اهمیت جلسه به اندازه موضوع جلسه مرتبط است و چون موضوع جلسه نماز است، لذا اهمیت بالایی دارد و باید در این جلسات اگر مطلبی انتقادی برای ما تلخ بود ناراحت نشویم چرا که در سایه انتقاد ها پیشرفت ها نیز حاصل می شود.

وی با بیان لزوم عمل به تفاهم نامه افزود: اگر از کارکنان دولت در وظیفه خود کوتاهی کند درآمد حاصل از آن شبه ناک یا حرام می شود، عمل نکردن به تفاهم نامه ارسالی از وزارت هم همین حکم را دارد. اکنون که در آستانه تابستان و تعطیلات هستیم، این منطقه نیز از مناطق گردشگری است و گردشگر زیادی خواهند آمد و لذا باید نمازخانه های بین راهی این شهرستان نظارت صورت گیرد و نواقص رفع گردد.

در این جلسه اعضای محترم شورای اقامه شهرستان برای ترویج و توسعه نماز در شهرستان، مدارس، مراکز علمی و ادارات و برای رفع نواقص و کمبودها به بحث و تبادل نظر پرداختند.

شورای اقامه نماز ورزقانشورای اقامه نماز ورزقان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا