اخبارایلام

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان به همراه دبیر و رابط ستاد اقامه نماز این دستگاه با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام در روز یکشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه دیدار کرد.

فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام در ابتدای این دیدار ضمن عرض خوشامد گویی، شرکت آب و فاضلاب استان را یکی از دستگاه‌های سرآمد در امر توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز عنوان کرد و گفت: بحمدلله این شرکت همواره یک دستگاه پیشرو در امر اقامه نماز بوده است و این امر به سبب وجود مدیران و کارکنانی دلسوز و مؤمن محقق شده است.

وی افزود: هر دستگاهی که در آن به امورات دینی و مخصوصا اقامه نماز جماعت با شکوه توجه بیشتری شود، میانگین بهبود عملکرد سازمانی و بهره‌وری کاری در آنجا افزایش می‌یابد. اقامه نماز با حضور مدیران و معاونین باعث ایجاد یک جو صمیمی و دیدار متعدد چهره به چهره مدیران و معاونین با کارکنان در ادارات و سازمان‌ها می‌شود و این امر در نهایت به افزایش راندمان کاری منجر خواهد شد.

رضایتی مداومت در اقامه نماز را مورد تاکید شمرد و افزود: مدوامت و استمرار در اقامه نماز از اصولی است که در این زمینه بسیار بر آن تاکید شده و خداوند متعال در سوره مبارکه معارج پس از آنکه برخی صفات ناشایست انسان‌ها را مورد تذکر قرار می‌دهد، اوصاف شایسته آنها را هم ذکر می کند که از آن جمله در آیه ( الا المصلین، الذین هم علی صلاتهم دائمون )یعنی مگر نمازگزارانی که بر نماز خود تداوم دارند.

محمد محمدی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام اظهار کرد: اگر در این شرکت عملکرد مثبتی در طول سال‌های اخیر صورت گرفته، با تلاش، کوشش و دغدغه‌مندی کارکنان این دستگاه علی الخصوص دبیر و رابط اقامه نماز شرکت محقق گردیده است. جا دارد که در اینجا از زحمات این دو عزیز صمیمانه تشکر کنم.

در پایان محمدی با اهدای لوحی از فعالیت‌های مدیر و کارکنان ستاد اقامه نماز استان در راستای توسعه و ترویج این فرهنگ نورانی تقدیر کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار کرد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار کرد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار کرد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار کردمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار کرد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار کرد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا