اخبارخراسان رضوی

شورای اقامه نماز شرکت آب و فاضلاب مشهد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، شورای اقامه نماز شرکت آب و فاضلاب مشهد با حضور مدیرعامل، مدیر ستاد اقامه نماز استان، اعضای شورا سه شنبه دوازدهم تیرماه برگزار شد.

در ابتدا جلسه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته شده در حوزه فرهنگی، نماز و همچنین پخش مستندی که در سال گذشته به دلیل خشکسالی، نماز باران به امامت آیت الله مروارید اقامه شده بود ارائه شد.

سپس مدیرعامل و معاونین توضیحات کوتاهی نسبت به شرایط آب در استان و اقدامات موثری که در حوزه نماز برای پرسنل و خانواده ی آنان و ائمه جماعت انجام گرفته بود ارائه کردند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلیمن سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از شورای فرهنگی و ائمه جماعات شرکت آب و فاضلاب یادآور شد: دعوت به امرالهی اگر آنگونه که قرآن بیان می کند که با حکمت، موعظه و گفتمان پسندیده باشد مطمئنا اقبال جامعه را به همراه خواهد داشت من و شما نیز که نقش مربی و مدیر را برعهده داریم حرف خوب را باید به خوبی بیان کنیم تا اثر بخش باشد.

وی ادامه داد: نقل شده است نابینایی روی مقوایی نوشته بود به من نابینا کمک کنید فردی آمد آنرا برداشت و متن آن را تغییر داد و نوشت چه روز زیبایی است افسوس که من نمی بینم. در اینجا می بینیم که تغییر جملات ترغیب مردم را برای کمک کردن افزایش می دهد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان افزود: زندگی عالمان شهر مشهد را باید به تصویر کشید تا صرفه جویی آب در جامعه به یک فرهنگ تبدیل گردد. همچنین از فضای مجازی با حضور ائمه جماعات این مجموعه در افزایش معارف و پاسخگویی به سوالات پرسنل و خانواده ها استفاده کنیم.

سبحانی نیا در پایان خاطر نشان کرد: ستاد اقامه نماز آمادکی دارد از ظرفیت کتب های منتشر شده و روحانیون تربیت شده در حوزه معارف نماز برای گروه سنی کودکان، نوجوانان و جوانان همکاری و همرایی نماید.

در پایان از فعالین حوزه نماز در شرکت آب و فاضلاب مشهد تقدیر به عمل آمد و تفاهم نامه بومی به امضا رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا