اخبارتهران

مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران با معاون فرهنگی شرکت آب و فاضلاب استان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، دیدار و گفتگوی  حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران و عسکری رئیس اداره برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی با معاون فرهنگی شرکت آب و فاضلاب استان در تاریخ هفتم خرداد ماه برگزار گردید.

در ابتدای این دیدار دبیر ستاد اقامه نماز شرکت آب و فاضلاب استان تهران ضمن عرض خوشامد گویی، گزارشی از عملکرد ستاد اقامه نماز دستگاه را اعلام کرد.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر از ائمه جماعات شرکت آب و فاضلاب، گفت: اجرای دوره های آموزشی برای  کارکنان طبق تفاهم نامه ها انجام شود .

وی ضمن اشاره به حضور مدیران در صف اول نماز جماعت گفت: ضرورت دارد مسئولین و مدیران برای تشویق و ترغیب کارکنان همیشه مساله اقامه نماز را اولویت کار خود قرار دهند.

در ادامه رئیس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد گفت: از جمله فعالیت هایی که می توان در شرکت آب  و فاضلاب استان تهران انجام گردد، بر پایی نمایشگاه کتب نمازی برای کارکنان می باشد که ستاد اقامه نماز استان تهران می تواند هماهنگی های لازم برای تحویل کتب را با انتشارات ستاد اقامه نماز داشته باشد.

در پایان از دبیر ستاد اقامه نماز شرکت آب و فاضلاب استان  با اهدای لوح، مورد تقدیر و تشکر قرار گرفت.

 

شرکت آب و فاضلاب استان تهرانشرکت آب و فاضلاب استان تهرانشرکت آب و فاضلاب استان تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا