اخبارخراسان رضوی

جلسه وبیناری دبیران اقامه نماز شهرستان های خراسان رضوی تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، جلسه مشترک دبیران اقامه نماز شهرستان به همراه مسئولین نماز فرمانداری به صورت وبیناری با مدیر و کارشناس نظارت، ارزیابی و برنامه ریزی ستاد اقامه نماز استان پنج شنبه بیست و ششم بهمن ماه برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی نکاتی در مورد چگونگی پیگیری و محقق ساختن برنامه های ابلاغی از سوی مدیران کل به ادارات شهرستان ها در حوزه نماز و همچنین تشکیل شورای اقامه نماز شهرستان و استفاده از ظرفیت شورا در توسعه فرهنگ مطالبی را بیان کرد.

وی در ادامه اشاره ای هم به در الویت بودن آموزش و پرورش و نسل نو در این امر را یادآور شد و اظهار کرد: زمینه سازی با تعامل با آموزش و پرورش نشست های نماز برای دانش آموزان اولیا و معلمین را فراهم سازیم تا به اعزام اساتید مرکز تخصصی نماز مشهد گفتمان نماز در مدارس انجام گیرد.

سبحانی نیا به در پیش بودن ماه شعبان و رمضان که ماهی است برای استفاده از روحانیون اعزامی برای تبلیغ نسبت به طرح معارف نماز در سخنرانی ها و صحبت های این ایام اشاره کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در صحبت پایانی خود گفت: بعضی از دبیران شهرستان ها به دلیل اشتغالات فراوان فرصت کمی نسبت به پیگیری امر نماز دارند پیشنهاد می گردد از ظرفیت افراد علاقمند استفاده و از آنان به عنوان نماز یاور استفاده شود.

سیدمحمدی کارشناس نظارت، ارزیابی و برنامه ریزی ستاد اقامه نماز استان بصورت تفسیری و آموزشی باتوجه به نزدیک شدن پایان سال و لزوم درج عملکرد نماز سال ۱۴۰۲ در سامانه سجاده فرآیند استفاده و شکل بارگذاری را برای دبیران و رابطین فرمانداری بیان و به سوالات پاسخ داد.

جلسه وبیناری دبیران اقامه نماز شهرستان های خراسان رضوی تشکیل شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا