اخبارفارس

جلسه وبیناری گزارش ساخت مسجد حضرت خدیجه کبری(س) برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و نهم مهرماه جلسه وبیناری گزارش ساخت مسجد حضرت خدیجه کبری(س) با حضور سید حسین ذوالانوار مدیر، حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس و معین عضو هیت امنای مسجد حضرت خدیجه کبری(سلام الله علیها) در محل این مجموعه فرهنگی، مذهبی و آموزشی با تهران و خارج از کشور جهت بازدید از روند فعالیت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه معین عضو هیت امنای مسجد حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها ضمن ارائه گزارشی از روند احداث مجموعه فرهنگی مذهبی و آموزشی، از فعالیت های صورت گرفته و نیز روند اخذ مجوز های مربوطه ارائه و از فعالیت های مورد نظر در آینده سخنان مبسوطی ارائه کرد.

در ادامه حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس ضمن بیان حدیث و روایتی شیوا در ساخت مسجد، از خیر بزرگوار آقای صادقی که در امر ساخت مرکز مسجد حضرت خدیجه سلام الله علیهای شیراز شرکت فعالیت دارند صمیمانه قدردانی و برای شادی روح پدر ایشان علو درجات از خداوند متعال خواستار شد.

در ادامه جلسه وبیناری گزارش ساخت مسجد حضرت خدیجه کبری(س)، سید حسین ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس به بیان مطالب شیوا در امر مسجد و نماز پرداخت و افزود: ساخت مسجد در این نقطه از شیراز یکی از ضروریات و موارد مهم بود که این امر الحمدلله در حال اجرا می باشد.

وی در ادامه اذعان کرد: افراد بزرگواری در سطح استان از استاندار محترم شهردار محترم شیراز شهردار منطقه هفت شیراز خیرین مهندسین و بزرگوارانی که در بست سازی و آماده سازی ساخت آغاز این مسجد فعالیت داشتند صمیمانه تشکر و در ادامه نیز درخواست تسهیل روند ساخت مسجد را داریم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس در پایان گفت: مسجد حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها ۱۶۷۵ متر زیربنا دارد که ان شا الله در دو سال آینده عملیات ساخت آن به اتمام خواهد رسید و برای ساخت این مسجد خانه عالم در نظر گرفته شده است که به حول قوه الهی در سه وعده نماز جماعت در این مسجد برقرار گردد.

جلسه وبیناری گزارش ساخت مسجد جلسه وبیناری گزارش ساخت مسجد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا