اخبارسمنان

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بهزیستی استان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در هجدهمین روز از خرداد ماه، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بهزیستی با حضور حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین، مدیر ستاد اقامه نماز و محمود منطقی، مدیر کل بهزیستی برگزار شد.

شمس الدین در جلسه شورای اقامه نماز سازمان بهزیستی، ضمن تشکر از مدیر کل بهزیستی بابت تلاش های بی دریغ در زمینه برگزاری نماز، آماری از برگزاری نماز در استان را دریافت کرد که از نظر وی وضعیت بسیار مطلوبی داشت.

دراین جلسه خانم نقیبی به عنوان دبیر جدید ستاد در سازمان بهزیستی معرفی شد و از دبیر پیشین، خانم عربی تقدیر به عمل آمد و شمس الدین گفت: خدمت به نماز از مهم ترین الطاف الهی است و به شما بابت این خدمت بسیار مهم تبریک میگویم.

وی همچنین با بیان احادیثی از پیامبر اکرم (ص) در مورد نماز افزود: اگر تمام تلاش ها در زمینه فرهنگ سازی نماز به کار گرفته شود تاثیر مستقیمی در کاهش آسیب های اجتماعی خاهد داشت.

در این جلسه گزارشی از عملکرد سال ۱۴۰۱ در بین مددجویان بهزیستی، کارمندان و فرزندان کارمندان ارائه شد و همچنین در مورد بازسازی نمارخانه ها توضیحاتی بیان شد.

اداره کل بهزیستی در پنج جای استان نمازخانه فعال دارد و در این جلسه مقرر شد در سه شهرستان کم جمعیت استان که نماز جماعت ندارند نمازخانه برای کارمندان تعبیه گردد. 

جلسه شورای اقامه نماز سازمان بهزیستی استان سمنان تشکیل شد جلسه شورای اقامه نماز سازمان بهزیستی استان سمنان تشکیل شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا