اخبارچهارمحال و بختیاری

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بهزیستی استان، روز شنبه، بیست و سوم دی ماه، با حضور علی یار خدادادی کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان، سلیمانی مدیرکل و اعضای شورای اقامه نماز بهزیستی استان در محل سالن جلسات این اداره برگزار شد.

در ابتدای جلسه سلیمانی مدیرکل بهزیستی استان، نماز را مهم ترین و باارزش ترین عبادت در اسلام دانست و گفت: نماز بهترین،مهمترین و عمیق ترین راه ارتباط با خداوند که اولیای الهی مردم را به توجه خاص به اقامه نماز سفارش کرده اند.

وی افزود: هیچ عاملی بهتر از نماز انسان را به خدا نزدیک نمی‌کند و نمازگزارانی که با انجام فرمان الهی و اقامه نماز به درجه بالایی از معرفت رسیداند و به درگاه الهی تقرب جسته اند، تنها بهشت سزاوار آنان خواهد بود.

در ادامه علی یار خدادادی کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان با اشاره به اینکه هیچ وسیله ای محکم‌ تر و دائمی‌ تر از نماز برای ارتباط میان انسان با خداوند نیست، گفت: روح و وجود انسان نیاز به عبادت دارد و نماز می تواند باشکوه ترین عبادت برای انسان باشد و همچنین هیچ عبادتی نمی تواند سازگارتر و سرشارتر از نماز برای آرامش خاطر انسان باشد.

خدادادی ادامه داد: ادارات استان نباید برای فرهنگ ترویج و اقامه نماز به هیچ عنوان کم کاری کنند و باید همه تلاش خود را در جهت ترویج این امر نورانی به کار بگیرند.

کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اظهار کرد: اداره کل بهزیستی استان در ارزیابی های سال های گذشته در خصوص فعالیت در نماز توانسته است جزء برترین ادارات استان باشد و یکی از ادارات شایسته ای است که در امر نورانی نماز به صورت ویژه کار و تلاش می کند.

در ادامه جلسه علی بابایی دبیر اقامه نماز اداره کل بهزیستی استان گزارشی از روند عملکرد شورای اقامه نماز این اداره ارائه کرد و خاطرنشان کرد: شورای اقامه نماز بهزیستی استان در تلاش است که بتواند برنامه های تفاهم نامه را به بهترین شکل ممکن اجرا کند و نشست های تخصصی نماز و مهدویت ویژه کارکنان و خانواده را با حضور اساتید برجسته در حوزه نماز و مهدویت برگزار کند.

شایان به ذکر است در پایان جلسه از فعالان و خادمان نماز اداره کل بهزیستی استان توسط مدیر کل این اداره و کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا