اخباربوشهر

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بهزیستی استان بوشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر، صبح روز  یکشنبه  بیست و هفتم خرداد ماه، جلسه شورای  اقامه نماز  اداره کل بهزیستی بوشهر باحضور مدیر ستاد اقامه نماز استان در دفتر مدیریت سازمان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه  عزیزنژاد مدیر کل بهزیستی استان ضمن تقدیر از حضور ارزشمند مدیر ستاد اقامه نماز استان بر حضور حداکثری کارکنان در برگزاری فریضه نماز جماعت در سرتاسر بهزیستی استان تاکید کرد.

وی در ادامه به خدمات گسترده و موثر بهزیستی استان به مردم و جامعه بیش از ۲۹ هزار نفری معلولین و همچنین ۵ هزار زن سرپرست خانوار هدف اشاره کرد و گفت: جدیت و توانمند سازی این افراد در اولویت کاری سازمان قرار دارد و تمام تلاشها را با استفاده از ظرفیتهایی که داریم انجام خواهیم داد.

عزیزنژاد مدیر کل بهزیستی استان بر اهمیت نماز در زندگی فردی و اجتماعی تاکید کرد و گفت: برگزاری فریضه نماز جماعت آثار و برکات فراوانی برای ما دارد که در این راستا بهزیستی استان در این زمینه بسیار پویا و فعال بوده است.

در ادامه خشنود مدیر ستاد اقامه نماز ضمن بیان سخنانی از مقام معظم رهبری در خصوص نماز به اقدامات موثر ستاد اقامه نماز کشور در راستای توسعه زیر ساخت های اقامه نماز در کشور اشاره نمودند و تربیت نمازخوان را از وظایف کلیه نهادها و دستگاه های اجرایی دانست.

وی در ادامه به خدمات موثر بهزیستی استان در برگزاری فریضه نماز بین کارکنان و جامعه هدف، کلاسهای آموزشی بین فرزندان مراکز تحت نظارت اشاره کرد و افزود: به حمدالله این اقدامات بسیار پویا بوده که جا دارد اینجانب مراتب تقدیر خودم را از مدیریت و مجموعه بهزیستی استان ابراز کنم.

 

 

 جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بهزیستی استان بوشهر

 

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بهزیستی استان بوشهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا