اخبارقم

بازدید کمیته نظارت قم از مساجد و نمازخانه های مجتمع های خدمات رفاهی آزادراه قم تهران

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، کمیته نظارت استان صبح شنبه، بیست و نهم مهرماه، از مساجد و نمازخانه های مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی آزادراه قم تهران بازدید کردند.

کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز قم در حاشیه این بازدید به حضور نمایندگان دستگاه های مختلف در این کمیته اشاره کرد و گفت: این کمیته از متشکل از نمایندگان راهداری و حمل و نقل جاده ای، میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، بهداشت و ستاد اقامه نماز استان است.

حجت الاسلام و المسلمین مجید شریفی در ادامه با اشاره به در پیش رو بودن فصول سرد سال گفت: با توجه به برودت هوا و لزوم آماده سازی بستر مناسب جهت اقامه نماز در مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی، مبحث اصلی در بازدید ها سیستم گرمایشی مساجد و نمازخانه ها است.

وی در ادامه به تجهیز سرویس های بهداشتی اشاره کرد و گفت: یکی دیگر از مواردی که در فصول سرد سال مورد توجه است وجود آب گرم در سرویس های بهداشتی است که در این بازدید ها مورد تاکید قرار می گیرد.

ایشان در ادامه به سیستم تهویه هوا در این ایام اشاره کرد و گفت: با توجه به بسته بودن درب ها در فصول سرد سال، وجود تهویه مناسب در این اماکن نیز مورد نیاز است که این امر نیز یکی از موارد مورد تاکید در بازدید از مساجد و نمازخانه های مجتمع های خدمات رفاهی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا