آذربایجان غربی

جلسه ستاد اربعین استان آذربایجان غربی تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، جلسه ستاد اربعین استان آذربایجان غربی با حضور خضر کاک درویشی، فرماندار پیرانشهر، حجت الاسلام و المسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان، یاسر رهبردین، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی و سایر مسئولین و مدیران استانی، سه شنبه، نهم خرداد ماه، در محل فرمانداری پیرانشهر برگزار شد.

حجت الاسلام پناهی در این جلسه از وضعیت نمازخانه های بین راهی انتقاد کرد و گفت: متاسفانه نمازخانه های بین راهی در استان از وضعیت نامطلوبی برخوردارند. بهداشت نامناسب، نبود آب و همچنین بسته بودن این نمازخانه ها در اوقات نماز از ایرادات اساسی نمازخانه های بین راهی استان آذربایجان غربی میباشد.

وی افزود: علاوه بر ایرادات وارده، کمبود این نمازخانه ها در مسیرهای مواصلاتی و راه های پرتردد به وضوح قابل لمس است. جهت ارائه خدمات بهتر به زوار اربعین نیاز داریم تا این ایرادات را در استان برطرف نماییم.

رهبردین، معاون امور عمرانی استاندار ضمن تشکر از دغدغه مدیر ستاد گفت: ستاد اربعین استان در تلاش خواهد بود تا در سال جاری بهترین خدمات را به زوار سرور و سالار شهیدان ارائه دهد.

وی ادامه داد: در تلاش خواهیم بود تا مشکلات مربوط به نمازخانه های بین راهی قبل از شروع ایام پیاده روی اربعین به طور کامل رفع شود تا زوار در طول مسیر برای اقامه نماز مشکلی نداشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا