آذربایجان غربیاخبار

دومین جلسه شورای اقامه نماز استان آذربایجان غربی برگزار شد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان غربی در جلسه شورای اقامه نماز بر اهمیت دقیق و به موقع ارائه گزارشات اشاره و بر تقویت نقش اساسی نماز در جامعه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی، در راستای ترویج و تقویت فرهنگ اقامه نماز، دومین جلسه شورای اقامه نماز استان آذربایجان غربی روز شنبه دوازدهم خرداد ماه، با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، مدیر ستاد اقامه نماز استان و مدیران دستگاه‌های اجرایی در سالن جلسه شهید نیک خواه استانداری برگزار شد.

رزازی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، ضمن عرض تسلیت شهادت رئیس‌جمهور و شهدای خدمت، بر اهمیت اقامه نماز و ضرورت ارائه گزارشات دقیق و مستند از فعالیت‌های نمازی تأکید کرد.

وی همچنین بر لزوم تلاش بیشتر برای آماده‌سازی زیرساخت‌های استان به عنوان یکی از میزبانان اربعین حسینی اشاره کرد و از دستگاه‌های اجرایی خواست تا در این زمینه فعال‌تر عمل کنند.

در ادامه، رزازی بر اهمیت باشکوه برگزار کردن نماز اول وقت در دستگاه های اجرایی با حضور مدیران تأکید کرد و گفت که این امر می‌تواند جلوه‌ای زیبا از اسلام را برای مراجعه‌کنندگان و کارمندان به ارمغان بیاورد.

این جلسه با بررسی تمامی بند های صورتجلسه نخستین جلسه شورای اقامه نماز استان ادامه یافت و دستگاه های اجرایی اقدامات خود در این زمینه را اعلام و بر اجرایی نمودن کامل مصوبات در کمترین زمان ممکن تاکید شد.

دومین جلسه شورای اقامه نماز استان آذربایجان غربی برگزار شد

حجت الاسلام پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان، خواستار جدی بودن دستگاه های اجرایی در اجرا شدن مصوبات جلسات شورای اقامه نماز، تاکید و از آن ها خواست اقدامات انجام گرفته را با ستاد اقامه نماز به اشتراک بگذارند.

در ادامه حجت الاسلام پناهی، از برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای اقامه نماز در کارخانجات فعال و دستگاه های اجرایی استان و نظارت بر نمازخانه‌های بین راهی خبر داد و ابراز امیدواری کرد که در ایام اربعین شاهد ارائه بهترین خدمات در این مکان‌ها باشیم.

در پایان جلسه، مدیران دستگاه‌های اجرایی گزارشی از عملکرد خود در حوزه فعالیتهای ترویج و توسعه نماز ارائه دادند و بر حل مشکلات و ارسال گزارشات کامل به ستاد اقامه نماز تأکید شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا