آذربایجان غربیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی با حضور مهرافروز مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)، قانع دبیر اقامه نماز و سایر کارشناسان و حجت الاسلام و المسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان، روز سه شنبه، بیست سوم آبان ماه و در محل اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد.

قانع دبیر اقامه نماز کمیته امداد گفت: تمام تلاش ما برای حضور پرشور همکاران در نماز است. یکسری مشکلات در نمازخانه های برخی از شهرستان ها وجود دارد که به امید خدا در حال پیگیری و رفع مشکل هستیم. اکثریت همکاران در اداره فرم یاور نماز را پر کرده و عضو یاوران نماز استان شده اند.

مهرافروز مدیرکل کمیته امداد ارومیه گفت: به یاری خداوند بتوانیم از تمامی مواردی که به حلال در اختیار ما گذاشته است نهایت استفاده را بکنیم تا نماز که باعث آرامش قلب انسان و از تنها راه های نزدیک شدن به خداوند می باشد را به نحو مطلوب در اداره اقامه کنیم. کمیته امداد استان تمهیداتی برای تجهیز نمازخانه ها در نظر گرفته است تا فضایی مناسب و معنوی برای رفاه حال نمازگزاران ایجاد کنیم.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی برگزار شد

حجت الاسلام و المسلمین پناهی مدیر ستاد اقامه نماز گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری بحث اصلی ما بصیرت است. روز به روز علائم آخرالزمانی بیشتر و بیشتر نمایان می شود. ما در جامعه فعلی در یک جاده تاریک در حال حرکت هستیم، دشمن در مرحله اول هدف بر تغییر دین و بی دین شدن ما ندارد، بلکه هدف دشمن فقط یک قدم به عقب برگشتن است. همیشه حق در اقلیت بوده و با انواع تمسخر ها و طعنه ها و … همراه بوده، و ما در این مسیر تاریک و خلوت باید به راه خود ادامه دهیم.

وی افزود: ضعف بصیرت همیشه در طول تاریخ وجود داشته و در حال حاضر شاهد وجود آن در جامعه هستیم. در حال حاضر در جامعه فعلی در صورت وجود اشتباهی از طرف فردی با نقاب دین و انقلاب، ما اولین ضربه را به دین وی می زنیم در حالی که دین اسلام از همان اول چنین افراد سود جویی را طرد می کند. چنین افکار اشتباهی از کمبود بصیرت در جامعه نشات می گیرد و ما باید اولین هدفمان ادامه دادن راه خود در مسیر خلوت حق باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا