اخباراصفهان

اولین اجلاس نماز غرب استان اصفهان به میزبانی شهرستان بوئین‌ میاندشت برگزار شد

افتتاحیه اجلاس غرب استان به میزبانی شهرستان بوئین میاندشت برگزار و اختتامیه این اجلاس در بهمن ماه می باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، اولین اجلاس نماز غرب استان به میزبانی شهرستان بوئین میاندشت با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، رضا علی معصومی فرماندار بوئین میاندشت، حجت الاسلام والمسلمین مهرپرور دبیر شهرستان، ائمه جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان های غرب استان روز شنبه دوم دی ماه در مصلی این شهرستان برگزار شد.

دبیر اجلاس نماز غرب استان بیان کرد: این رویداد مذهبی ویژه شهرستان های غرب استان شامل فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین میاندشت، خوانسار و گلپایگان می باشد.

وی ادامه داد و گفت: موضوع این اجلاس مسجد، مدرسه و دانشگاه است که با محوریت نسل نو و جوانان به مدت دو ماه برگزار می شود.

حجت الاسلام محمد حسین مهرپرور افزود: در این اجلاس موضوع هایی متناسب با شعار اجلاس سراسری تعریف شده است که شرکت کنندگان می توانند آثار خود را به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

وی با اشاره به اینکه اجلاس نماز تا پایان بهمن ماه ادامه دارد، گفت: در صورت استقبال خوب شرکت کنندگان امکان تمدید آن هم فراهم است و در پایان ضمن بررسی و داوری آثار نفرات برتر هر موضوع معرفی خواهند شد.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر گفت: با توجه به اینکه دانش آموزان دختر در پایه سوم ابتدای و دانش آموزان پسر در کلاس دوم متوسطه اول به سن تکلیف می رسند، دوره های ویژه ای برای معلمان این دو پایه تحصیلی در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: به منظور توسعه و ترویج هر چه بیشتر فرهنگ نماز، اساتیدی به شهرستان ها اعزام می شوند که برای خانواده ها، شیوه های دعوت به نماز و برای دانش آموزان گفتمان نماز شناسی و پاسخ به شبهات را بیان کنند.

لازم به ذکر است اختتامیه اجلاس نماز غرب استان سی ام بهمن ماه می باشد و علاقمندان به شرکت در فراخوان اجلاس غرب استان می توانند آثار خود در قالب کتاب و مقاله، ایده ها و تجربیات موفق، رمان، قصه، خاطره، سرود، شعر، فیلمنامه، نمایشنامه، فیلم کوتاه، موشن گرافی، عکس، خط، پوستر، اینفوگرافی و تابلو به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و ارسال آثار به آدرس Ostan-es.ir/boeinmiandasht  و ایمیل boeinmiandasht.gov.ir@gmail.com رجوع کنند و جهت راهنمایی می توانند با شماره های ۰۹۱۳۰۳۹۸۲۱۵ و ۵۷۵۲۲۴۳۰-۰۳۱ داخلی ۳۰ تماس بگیرند.

افتتاحیه اولین اجلاس نماز غرب استان اصفهان

افتتاحیه اولین اجلاس نماز غرب استان اصفهان

افتتاحیه اولین اجلاس نماز غرب استان اصفهان

افتتاحیه اولین اجلاس نماز غرب استان اصفهان

افتتاحیه اولین اجلاس نماز غرب استان اصفهان

افتتاحیه اولین اجلاس نماز غرب استان اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا