اخباراصفهان

اسامی برگزیدگان استانی جشنواره فجرتافجر استان اصفهان اعلام شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، اسامی برگزیدگان استانی جشنواره فجرتافجر استان اصفهان صبح روز پنجشنبه چهارم اسفند ماه سال جاری توسط محمد فرخی کارشناس فرهنگی، آموزشی و پژوهشی ستاد اقامه نماز استان اصفهان اعلام شد.

محمد فرخی ضمن قدردانی از شرکت کنندگان و برگزیدگان جشنواره فجرتافجر استان اصفهان به بیانیه ای از طرف هیئت داوران دبیرخانه جشنواره اشاره کرد که لازم به ذکر این بیانیه هستیم.

متن بیانیه:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه هیأت داوران دبیرخانه جشنواره و اعلام نتایج مرحله استانی

جشنواره علمی پژوهشی، فرهنگی، ادبی و هنری نماز فجر تا فجر

اینک که پس از یکسال کار و تلاش و ممارست بی وفقه در ایستگاه آخر این جشنواره بزرگ ملی قرار گرفته ایم بر خود می بالیم که توانستیم با ایجاد شور و شوق در مخاطبان به ویژه نسل نو آثاری فاخر و مشارکتی کم نظیر را در استان اصفهان نظاره گر بودیم. مجموعه ی آثار ارسال شده به دبیرخانه کشوری این جشنواره از مرز ۲۸۰۰۰ اثر گذشت و این تعداد اثر پیرامون نماز شکوه و جایگاه ویژه نماز را در بین مردم به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان عزیز جلوه گری می کند. از مجموع این آثار تعداد ۱۸۶۵ اثر استان اصفهان را در جایگاه پنجم کشوری قرار داد و این جای تشکر و قدردانی دارد از همه ی عزیزانی که در این جشنواره شرکت داشته و ستاد اقامه نماز استان اصفهان (دبیرخانه جشنواره) را در این زمینه یاری رساندند. از جمله رؤسای کمیته های برگزاری جشنواره استاندار ارجمند، مدیران کل صدا و سیما، آموزش و پرورش، ارشاد اسلامی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و ریاست دانشگاه اصفهان.

پس از وصول آثار و اطلاعات شرکت کنندگان؛ داوری آثار با چند تیم داوری از نخبگان دانشگاهی، حوزوی و کارشناسان فرهنگی و هنری تشکیل تا از بین آثار رسیده به دبیرخانه برترین های این جشنواره را در مرحله استانی تعیین نمایند. از مجموع ۱۸۶۵ اثر شرکت کنندگان استانی تعداد ۱۵۹۷ اثر متعلق به گروه دانش آموزی و تعداد ۲۶۸ اثر گروه بزرگسال را شامل می شد که در نهایت از بین این تعداد؛ تعداد ۴۴ اثر در قسمت بزرگسال و تعداد ۵۰ اثر در قسمت دانش آموزی حائز رتبه های اول تا سوم و یا شایسته ی تقدیر شدند.

* مراسم اختتامیه جشنواره فجر تا فجر همزمان با اجلاس استانی نماز که مورخ ۱۰/۱۲/۱۴۰۱ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد برگزار می گردد انجام و از تعدادی از برگزیدگان دعوت تا ضمن ارائه اثر خود در صحن اجلاس جوایز خود را دریافت نمایند. همچنین جوایز و هدایای دیگر برگزیدگان متعاقبا از طریق ستاد اقامه نماز اعلام و طی تماس با این عزیزان در اختیار آنها قرار داده خواهد شد. لازم به ذکر است:

* از آنجائی که افراد برگزیده مرحله استانی به مرحله کشوری راه پیدا کرده اند آثار برگزیدگان تا اطلاع ثانوی منتشر نخواهد شد و پس از اعلام نتایج مرحله کشوری کلیه آثار در سایت ستاد اقامه منتشر می گردد.

* گواهی شرکت در جشنواره صرفا در قسمت بزرگسال صادر می گردد. لذا عزیزانی که تمایل به دریافت گواهی دارند ضمن ارسال پیامی در پیام رسان ایتا به شماره ۰۹۱۳۰۵۵۱۳۹۰ جمله «#شرکت کننده جشنواره فجر تا فجر» را ارسال تا تصویر گواهینامه برای این عزیزان ارسال گردد.

* همچنین هیأت داوران ضمن ارج نهادن به تلاش و همت تمامی شرکت کنندگان در جشنواره موارد ذیل را اعلام می نماید:

۱ ـ در برخی محورهای جشنواره به جهت عدم ارسال اثر هیچ برنده ای نداشته ایم.

۲ ـ در تعدادی از محورها با نظر داوران جشنواره هیچکس حائز امتیاز جهت کسب رتبه های اول، دوم، سوم و یا شایسته تقدیر شناخته نشد.

دبیرخانه جشنواره علمی پژوهشی، فرهنگی، ادبی و هنری نماز فجرتافجر

۱۴۰۱/۱۲/۰۳

 

برگزیدگان جشنواره فجرتافجر استان اصفهان

برگزیدگان جشنواره فجرتافجر استان اصفهانبرگزیدگان جشنواره فجرتافجر استان اصفهان

نوشته های مشابه

۴ دیدگاه

 1. عرض سلام و احترام

  ببخشید چرا در بخش بزرگسال قالب ادبی

  قسمت داستان
  و قسمت فیلم
  و قسمت نمایشنامه

  اصلا آورده نشده؟
  لطفا بررسی بفرمایید.

  این سه قسمت ، که نام آنها را در بالا ذکر کردم ، اصلا جزو جدول بندی برندگان قرار نگرفته اند … چرا؟
  در حالیکه در متن فراخوان مشهود هستند…

  1. سلام و احترام
   تمامی آثار توسط تیم داوری ارزیابی میشن. ممکنه آثار ارسالی در بخشی به حداقل امتیاز نرسه تا بتونه جزو افراد برتر و یا شایسته تقدیر باشه( به عبارتی اثر ارسال شده ضعیف باشه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا