اخبارهرمزگان

اعلام برگزیدگان مرحله استانی جشنواره فجر تا فجر در هرمزگان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان، برگزیدگان جشنواره فرهنگی، ادبی و هنری نماز با عنوان فجر تا فجر که از  بهمن سال ۱۴۰۰ همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر در سراسر کشور در پنج محور، علمی و پژوهشی ، فرهنگی و هنری ادبی و سرگرمی و آموزشی بصورت سراسری برگزار شده بود معرفی شدند.

اعتمادی با اظهار این مطلب که جشنواره فجر تا فجر با استقبال خوب شرکت کنندگان همراه بود گفت: اجرای این جشنواره دستگاه های مختلف فرهنگی به ویژه اداره کل آموزش و پرورش و معاون پرورشی همکاری های موثری داشتند که این همکاری با استقبال خوب دانش آموزان مواجه گردید.

مدیر ستاد اقامه نماز استان تاکید کرد: در راستای انجام برنامه های مختلف فرهنگی، آموزشی در سال جاری تمهیدات لازم اتخاذ و کلیه برنامه های مصوب به مرحله اجرا درآمد.

محمد اعتمادی با تصریح اینکه نماز محبوب ترین اعمال نزد خداوند و آخرین وصیت پیامبران الهی است گفت: برای جلب رضای الهی و ارزشمندترین عمل پس از معرفت خداوند تلاش و کوشش در جهت نهادینه کردن فرهنگ اقامه نماز در جامعه است وی در پایان از همه شرکت کنندگان این جشنواره قدردانی کرد و گفت طی مراسم ویژه ای برگزیدگان مسابقات استانی با اهداء لوح تقدیر تجلیل بعمل خواهد آمد.

برگزیدگان رشته های مختلف جشنواره فجر تا فجر به شریح ذیل است :

بخش کودکان و دانش آموزی

اسامی برگزیدگان مرحله استانی جشنواره فجر تا فجر نماز استان هرمزگان

بخش بزرگسالان

 اسامی برگزیدگان مرحله استانی جشنواره فجر تا فجر نماز استان هرمزگان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا