اخبارخراسان جنوبی

کارگاه آموزشی شیوه های جذب نماز در پایگاه نیروی هوایی شهید حسینی بیرجند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، کارگاه آموزشی شیوه های جذب نماز  در جمع سربازان وظیفه  پایگاه  نیرو هوایی شهید حسینی بیرجند با حضور حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان و کادر و پرسنل پایگاه در روز یکشنبه بیست و سوم مهرماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی در این نشست  ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین در جهت برگزاری این جلسات و اهتمام آنها به فریضه الهی نماز بیان کرد : طبق بیان مراجعه معظم تقلید نماز سربازانی که در طول ۱۰ روز در یک مکان هستند یا در حداقل سه روز در هفته در مکانی خاصی حاضر هستند و تردد دارند کامل است و شکسته نمی باشد و سربازان محترم باید نماز کامل اقامه کنند.

وی در جمع سربازان وظیفه پایگاه شهید حسینی بیرجند تاکید کرد : نماز جزو بالاترین و بهترین عبادت‌هاست؛ نماز تنها راه ارتباط با خداوند منان است که اگر با اخلاص و حضور قلب همراه باشد انسان را به رستگاری و کمال در دو دنیا می‌رساند.

کمیلی افزود : نماز در پادگان ها و مراکز نظامی علاوه بر تاثیر در خلقیات فردی و حرکات اجتماعی در جامعه، موجب پرهیز از گناه و پیش­گیری از آسیب‌های اجتماعی در بین این قشر می شود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان گفت : با توجه به اینکه جوان هستید ، نیروی جوان چنان چه زندگی خودش را با امور معنوی گره بزند آینده ای الهی و عالی خواهد داشت.

در این کار گاه آموزشی سربازان وظیفه پایگاه نیروی هوای شهید حسینی  با آموزشهای نماز ، طهارت، نماز جماعت، احکام قبله، تیمم، غسل و … آشنا شده و آن را فرا گرفتند.

برگزاری کارگاه آموزشی شیوه های جذب نماز ویژه سربازان و پرسنل پایگاه نیروی هوایی شهید حسینی بیرجند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا