اخبارلرستان

کارگاه آموزشی شیوه دعوت به نماز ویژه مدیران مدارس دولتی و غیر دولتی در لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، کارگاه آموزشی شیوه دعوت به نماز ویژه مدیران مدارس دولتی و غیر دولتی شهرستان خرم آباد با حضور استاد مرکز تخصصی نماز در تاریخ بیست و هفتم آذر ماه برگزار شد.

استاد مرکز تخصصی نماز در خصوص اهمیت کارگاه آموزشی شیوه دعوت به نماز اظهار داشت: آمادگی بیشتر علمی و عملی مدیران مدارس ، الگو سازی جشن تکلیف در مدارس ، تحلیل، پردازش و تعمیم الگوهای موفق جشن تکلیف  را از اهداف این برنامه آموزشی است که  مدیران مدارس دوره اول و دوم متوسطه جزو مخاطبان این برنامه هستند.

وی گفت: برای اینکه بتوانیم جامعه را به سمت نماز دعوت کنیم باید بسترسازی برای پاسخگویی به شبهات را ایجاد کنیم و البته مهمترین دلیل ترک نماز در جامعه این شبهات مطرح شده نیستند بلکه سرگرم شدن به امور لهو و باطل است که باعث می‌شود یک فرد یا جامعه به سمت نماز نرود

این مقام مسئول با اشاره به ترویج نماز و نمازشناسی درمدارس عنوان کرد: اگر بخواهیم در جامعه دانش آموزی  قدمی برداریم باید الگو معرفی کنیم و باید الگویی را معرفی کنیم که دست یافتنی باشد و یکی از بهترین الگوها برای جوانان شهدا هستند و همچنین رسالت همه ما ترویج فرهنگ نماز است.

برگزاری کارگاه آموزشی نماز ویژه مدیران مدارس دولتی و غیر دولتی شهرستان خرم آبادبرگزاری کارگاه آموزشی نماز ویژه مدیران مدارس دولتی و غیر دولتی شهرستان خرم آباد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا