لرستان

کارگاه شیوه های دعوت به نماز ویژه ائمه جماعت سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، کارگاه شیوه های دعوت به نماز ویژه ائمه جماعت سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی در تاریخ یکم شهریور ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در کارگاه شیوه های دعوت به نماز ویژه ائمه جماعت سازمان جهاد کشاورزی اظهار داشت: نماز زنجیره ارتباط بین مخلوق و خالق است، بنابراین تا زمانی که این ارتباط است نگرانی وجود ندارد، اما اگر جوان و نوجوان دختر و پسر ما ارتباطش با نماز قطع شد آن وقت دیگر خطرناک است.

وی گفت: اگر نماز واقعی باشد و خوب اقامه شود همین دنیا برای مردم بهشت می کند، بنابر این بهترین راه برای ارتباط و تقرب انسان به خداوند ، نماز است که شبانه روز روح و روان خود را با آن جلا می بخشیم.

چراغی عنوان کرد: باید برنامه نماز در خانه و بویژه در کودکان اعمال کنیم، باید از سنین خردسالی آن را آغاز کنیم، سنی که تربیت پذیری در کودک بیشتر و احساس تعلق در او قوی تر است و  هیچ گاه فرزندانمان را برای خواندن نماز از جهنم یا تنبیه شدن توسط خدا نترسانیم بلکه پیوند او را با خدا زیبا و جذاب سازیم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان تصریح کرد: این کارگاه با هدف آشنایی ائمه جماعات سازمان جهاد کشاورزی استان با موضوع راهکارهای جذب فرزندان و شیوه‌های جذاب دعوت آنها به نماز، شیوه‌های برخورد مناسب برای گرایش آنان به نماز، بیان احکام و اهمیت نماز اول وقت، آثار و برکت نماز برگزار شده است.

کارگاه شیوه های دعوت به نماز ویژه ائمه جماعت سازمان جهاد کشاورزی استان لرستانکارگاه شیوه های دعوت به نماز ویژه ائمه جماعت سازمان جهاد کشاورزی استان لرستانکارگاه شیوه های دعوت به نماز ویژه ائمه جماعت سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا