اخبارگلستان

جشن عبادت ۲۵۰۰ نفر دانش آموز دختر گلستانی در گرگان برگزار می شود

شورای قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهرستان گرگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، با هدف هماهنگی برگزاری جشن عبادت ۲۵۰۰ نفر دانش آموز دختر گلستانی، شورای قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهرستان گرگان با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، مدیر آموزش و پرورش گرگان، معاون پرورشی و فرهنگی و رئیس قرآن عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش، در روز سه شنبه بیست و ششم دی ماه برگزار شد.

قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز استان در جلسه شورای قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهرستان گرگان، با تاکید بر ضرورت تولید محتوا ویژه دانش آموزان، گفت: ارائه احکام مربوط به نماز و مقدمات آن را می توانیم با تولید آثار مطلوب و با زبان دانش آموزان به آنان آموزش دهیم.

وی با اشاره به اجرای برنامه های شاد اسلامی در جشن عبادت دانش آموزان، گفت: این جشن ورود نو مکلفان به حیطه اجرای احکام الهی است، لذا باید ترتیبی اتخاذ شود خاطره انگیز ترین جشن برای دانش آموزان باشد.

محمدی در پایان تاکید کرد: تلاش شود قبل از برگزاری این مراسم، برنامه های آموزشی و دینی در بحث تقلید و احکام دینی در مدارس برای دانش آموزان بازگو شود.

در این جلسه مقرر شد جشن عبادت ۲۵۰۰ نفر دانش آموز دختر از ۲۴ مدرسه سطح استان، در روز سوم بهمن ماه به صورت متمرکز در گرگان برگزار شود.

شورای قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهرستان گرگان شورای قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهرستان گرگان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا