اخبارلرستان

جشن عبادت کارکنان فرزندان بانک مسکن استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، جشن عبادت کارکنان فرزندان بانک مسکن  با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و دیگر اعضا این مجموعه در تاریخ یکم اسفند ماه برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین چراغی در جشن عبادت کارکنان فرزندان بانک مسکن استان لرستان اظهار داشت: سن تکلیف و انجام عبادات خداوند یکی از نعمتهای بزرگ پروردگار است که خداوند متعال برنو جوانان عطا کرده و باید دانست که تکلیف دینی مشقت نیست بلکه موهبتی الهی است.

وی گفت: امروز جوانان ما در سایه الطاف الهی و عنایات اهلبیت و در مناسبت های مختلف دینی و مذهبی به دشمنان اسلام و کشور نشان می دهند که نماز و روزه و حجاب و عفاف بزرگترین سلاح در مقابل آنها است و جشن تکلیف یک جشن واقعی است چون وقتی به این سن می‌رسید به یک رتبه والایی نزد خداوند باری تعالی دست پیدا می‌کنید و می‌توانید با خدا صحبت کنید.

چراغی عنوان کرد: برگزاری چنین برنامه هایی همواره در ذهن کودکان و نوجوانان باقی خواهند ماند و اینگونه مراسمات بخودی خود در  جذب کودکان و نوجوانان به نماز و ترویج این فریضه مهم در خانواده کمک می کند.

برگزاری عبادت کارکنان فرزندان بانک مسکن استان لرستان برگزاری عبادت کارکنان فرزندان بانک مسکن استان لرستان برگزاری عبادت کارکنان فرزندان بانک مسکن استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا