اخبارلرستان

جشن عبادت فرزندان کارکنان شرکت آب منطقه استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، جشن عبادت فرزندان کارکنان شرکت آب منطقه استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و دیگر اعضا این مجموعه در تاریخ بیست و هشتم برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت آب منطقه ای اظهار داشت: برپایی جشن عبادت و بندگی برای فرزندان سنت حسنه و کار بسیار با اهمیتی است که همه اولیاء باید ضمن بزرگداشت این مرحله از زندگی فرزندانشان، خاطره شیرین معنوی را در ذهن آنان حک کنند.

وی گفت: فلسفه اصلی برگزاری جشن تکلیف این است که فرد به لحاظ رشد عقلانیت به‌ حدی می‌رسد که خوب و بد برای او قابل تشخیص است و به همین سبب اعمال او دارای حساب و کتاب است و در این مرحله، انسان به لحاظ عقلی به رشد کامل رسیده است.

چراغی عنوان کرد: به تکلیف رسیدن یک موفقیت است زیرا از نظر عقلی و جسمی دختران و پسران به حدی رسیده اند که خداوند به آنان دستور می دهد و آنان نیز خوشحال هستند که خواسته ها و دستورهای اول او را اطاعت کنند.

برگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت آب منطقه استان لرستان

برگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت آب منطقه استان لرستانبرگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت آب منطقه استان لرستانبرگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت آب منطقه استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا