اخبارتهران

نشست نویسندگان مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، نشست نویسندگان  مددجوی  کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران با حضور حجت الاسلام و المسلمین استاد بهشتی، حجت الاسلام و المسلمین استاد دکتر محمدیان، حجت الاسلام و المسلمین نور محمدپور سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران و معاون فرهنگی و کارشناسان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران و با حضور جمعی از نویسندگان مددجوی در سالن همایش اقامه نماز  برگزار گردید. این نشست با هدف انگیزه و ایده دادن به این نویسندگان برای تولید آثار فاخر در حوزه ترویج فرهنگ اقامه نماز برگزار شد.

در ابتدا نشست زمانی معاون فرهنگی کمیته امداد استان تهران ضمن خیر مقدم به حاضرین به تشریح فعالیت های صورت گرفته در حوزه  تولید و نشر آثار، گفت: یکی از مطالباتی که این عزیزان از ما داشتند کمک به چاپ و فروش کتاب هایشان می باشد و بنده نیز خدمت این عزیزان عرض کردم که ما قرار است در آینده نزدیک یک نشستی با ستاد اقامه نماز استان داشته باشیم و از آنها در خواست شد  در حد امکان آثاری را نیز در زمینه ترویج فرهنگ اقامه نماز آماده کنند.

وی گفت: ما تلاشمان بر این است که یک جامعه هدفی برای این عزیزان فراهم نمائیم و یک ریل گذاری انجام دهیم تا این عزیزان در قالب آن جامعه هدف به تولید آثار به خصوص نماز  بپردازند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین نورمحمدپور سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت: بنده در نشستی که با نمایندگان کمیته امداد داشتم، قرار بر این شد که یک دوره آموزشی توسط استاد بهشتی و دکتر محمدیان برگزار شود تا بتوان از ظرفیت شما عزیزان در حوزه نماز و ترویج فرهنگ اقامه نماز به خصوص برای نسل نو استفاده کنیم.

وی گفت: اگر نوشته های شما عزیزان در حوزه نماز و امر ترویج فرهنگ نماز قابل چاپ باشد، انتشارات ستاد اقامه نماز این آمادگی را دارد تا در حوزه چاپ و فروش به شما عزیزان کمک و حمایت نماید.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین استاد بهشتی ضمن خیر مقدم به مدعوین گفت: عزیزان چه سخنی بهتر از یاد خدا داریم؟ زمانی که ستاد اقامه نماز تاسیس شد، ما در حوزه نماز در کل کشور ۳۰ عنوان کتاب داشتیم که آن هم با بیانی ضعیف تولید شده بود ولی امروز و پس از ۳۰ سال ما چیزی در حدود ۶۰۰ عنوان کتاب در حوزه  نماز داریم که از کودک ۳ ساله تا پیرمرد ۸۰ ساله را پوشش می دهد.

وی گفت: من امروز می خواهم جرقه ای در ذهن شما ایجاد کنم تا ایده های کافی برای نوشتن در حوزه نماز را به شما بدهم.بنده معتقدم برای نسل نو باید آثار نو تولید کرد، آثاری که از درون این نسل تولید شود آن هم به دست خود یکی از همین نسل باشد.

در پایان این نشست حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدیان به بیان نکات کاربردی در حوزه تولید و نشر آثار کتب نمازی اشاره نمودند که با بازخورد مثبت حاضرین در این نشست همراه بود.

نویسندگان مددجوی کمیته امدادنویسندگان مددجوی کمیته امدادنویسندگان مددجوی کمیته امدادنویسندگان مددجوی کمیته امدادنویسندگان مددجوی کمیته امدادنویسندگان مددجوی کمیته امدادنویسندگان مددجوی کمیته امداد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا