اخباریزد

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با نماینده ولی فقیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه، حجت الاسلام و المسلمین موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان با حجت الاسلام  و المسلمین دهقان نیری، نماینده ولی فقیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد ابراز داشت: نماز نه تنها قرب و نزدیکی به خداوند را برای انسان به ارمغان می آورد بلکه تاثیرات آن در زندگی فردی و اجتماعی انسان نیزبی شمار است که خوشبختانه تاکنون در این نهاد انقلابی در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز بین کارکنان و خانواده ها، گام های مطلوبی برداشته شده است.

وی در خصوص توجه و اهمیت جامعه اسلامی به فرهنگ و ترویج نماز، که محور عبادات و پایه و اساس خودسازی است، بیان کرد: اولین وظیفه پیامبران در جامعه اقامه نماز، بوده است و یکی از مهمترین وظیفه حکومت اسلامی اقامه نماز و عزم ملی برای ترویج و گسترش فرهنگ نماز در جامعه می‌باشد.

موسوی تصریح کرد:  ستاد اقامه نماز استان آمادگی کامل را جهت همکاری با دستگاه های اجرایی استان در راستای اجرای برنامه های فرهنگی آموزشی و تبلیغی نماز در جهت توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در سطح استان را دارد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با حجت الاسلام  و المسلمین دهقان نیری، نماینده ولی فقیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار کرد. مدیر ستاد اقامه نماز استان با حجت الاسلام  و المسلمین دهقان نیری، نماینده ولی فقیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا