اخباریزد

مدیر ستاد اقامه نماز استان با رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان یزد دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز یکشنبه بیست و ششم فروردین ماه، حجت الاسلام و المسلمین موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان با حجت الاسلام دادآفرین، رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان یزد دیدار کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد اظهار داشت: بسترسازی و تمهید مقدمات لازم برای انجام فرایض دینی بخصوص نماز در سطح جامعه از ارزش واعتبار خاصی برخوردار است و آموزش خانواده ها در ترغیب فرزندان به انجام فریضه نماز و اقامه به صورت نماز جماعت باید در دستور کار قرار بگیرد.

وی گفت: با توجه به ابلاغیه وزارت کشور و دستورالعمل اجرایی شوراهای اقامه نماز که مشتمل بر ماموریت های فرهنگی و آموزشی دستگاه های استانی در زمینه اقامه نماز است و به همین منظور تبیین دوره های تخصصی برای مدیران کل و کارکنان و ائمه جماعات، محور برنامه‌ها و فعالیت‌های اقامه نماز در همه سطوح اعم از دستگاه‌های اجرایی مرکز و واحدهای استانی به ویژه دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی درسطح استان در دستور کار قرار گرفته است.

دادآفرین عنوان کرد: روحانیت در ارتقای جایگاه مساجد نقش مؤثری دارند و باید مساجد را به جایگاه حقیقی و تراز انقلاب برسانند و آشنایی نسل جوان و نوجوان‌ با فلسفه واحکام نماز، استفاده از ظرفیت روحانیون، افراد موثر و توانمند در این عرصه می‌تواند به توسعه و تعمیق فرهنگ نماز کمک نماید.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیر سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا