یزد

جلسه شورای اقامه نماز استان یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، ظهر شنبه ۳۰ اردیبهشت، اولین جلسه شورای اقامه نماز استان در سال جدید، در سالن کوثر استانداری یزد، با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز، شاه حسینی معاون برنامه ریزی و توسعه استانداری،جمعی از مدیران و مسئولین استانی، با موضوع  ساماندهی اقامه نماز مدارس و تعیین میزبان اجلاس استانی برگزار شد.

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و خیر مقدم توسط حجت السلام موسوی، ضمن گزارشی از آخرین وضعیت اقامه نماز در استان در رابطه با اسرار نماز و آثار و برکات نماز برای حاضرین سخنان مبسوطی را ارائه کرد.

وی در رابطه با اهمیت نماز ادارات،پارک ها، مجتمع ها تفریحی فرهنگی، گفت باید تلاش کرد نماز را در هر مکان در اول وقت با ظرفیت حداکثری برگزار شود. وی به پخش اذان در اداره و … اشاره داشت و گفت: این خود باعث می شود مراجعه کنندگان نیز به نماز ترغیب شوند و به نماز جماعت مدارس بپیوندند.

مدیر ستاد اقامه نماز خواستار کمک به بهبود وضع نماز خانه های بعضی ادارات شد و استانداری قرار بر پیگیری این امر را برعهده گرفت. همچنین بر حضور در نماز وحدت ادارات نیز تاکید کرد و این نماز را در مواردی راه گشای مسائل دانست.

در این جلسه ضمن تجلیل از رییس مجتمع بین راهی خدماتی فرهنگی باغ ایرانی، مقرر شد که اجلاس استانی نماز در شهرستان تفت برگزار گردد.

شورای اقامه نماز استان یزد شورای اقامه نماز استان یزد شورای اقامه نماز استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا