اخباریزد

دوشنبه های نمازی با حضور مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان یزد

به گزارش روابط‌ عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، در روز دوشنبه سیزدهم آذرماه، مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و مدیر ستاد اقامه نماز استان در نماز جماعت این مدرسه حضور یافتند.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان یادآور شد: مخاطب و جامعه هدف در برگزاری این طرح ۱۵ مدرسه دخترانه و ۱۵ مدرسه پسرانه و بیش از چهار هزار نفر از دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی است.

وی در ادامه گفت: نماز توفیق الهی است و سرچشمه همه خوبیهاست. خواندن نماز در۵ نوبت در روز شکر گزاری از نعمت های خداوند است و همه موظف هستیم اعمال شرعی و واجب خود را به نحو احسن انجام دهیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان خاطر نشان کرد: پیامبر اکرم “ص” پس از نزول آیه شریفه ” وَأْمُرْ أَهْلَکَ بِالصَّلَاهِ وَاصْطَبِرْ عَلَیْهَا ” ، هر روز بر در خانه علی و فاطمه علیهم السلام می ایستاد و آنان را به نماز دعوت می کرد، لذا باید در امر دعوت نسل نو به نماز پایداری و مداومت داشت.

و در پایان به دانش آموزان کل مدرسه اطرف اداره کل ورزش و جوانان یک سانس استخر رایگان هدیه داده شد و به تعدادی از نفراتی که در راهپیمایی روز دانش آموز شرکت کرده بودند هدایای ورزشی اهدا شد.

 

دوشنبه های نمازی با حضور مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان یزد دوشنبه های نمازی با حضور مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان یزد دوشنبه های نمازی با حضور مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان یزد دوشنبه های نمازی با حضور مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان یزد دوشنبه های نمازی با حضور مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان یزد دوشنبه های نمازی با حضور مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا