اخباریزد

مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیرعامل شرکت گاز دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز شنبه دوازدهم اسفند ماه، مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیرعامل شرکت گاز استان یزد دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای جلسه مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ضمن تشکر و قدردانی بابت همراهی و همکاری ستاد اقامه نماز استان در جهت پیشبرد برنامه های نمازی آن دستگاه اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب یک دستگاه خدمات رسان است و توجه به امر نماز در این دستگاه موجب گشاده رویی کارکنان و در نتیجه رضایت مندی مراجعین شده است.

وی افزود: ما در این دستگاه با هدف توجه ویژه به امر نماز و بویژه برگزاری نماز جماعت در شرکت و واحدهای تابعه یازده امام جماعت را به کار گرفته ایم و حق القدم آنان نیز به موقع پرداخت شده و می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود، لازمه توجه به نماز و ترویج و توسعه آن را مهیا نمودن زیر ساخت ها دانست و در این ارتباط گفت: ما در مجموعه شرکت و واحدهای تابعه نمازخانه و وضو خانه های خوب و متناسب با نیاز برادران تشیع و تسنن ایجاد کرده ایم.

وی به اقدامات لازم در چارچوب شاخص های تعیین شده به منظور توسعه و ترویج امر نماز در شرکت اشاره کرد و گقت: برگزاری منظم جلسات شورای اقامه نماز ، برگزاری منظم نماز جماعت، پخش اذان زنده، تعمیر و تجهیز و غبار روبی نمازخانه ها، برگزاری دوره های احکام ویژه کارکنان و فرزندان آنان، تقدیر از فعالان نمازی و… از جمله این اقدامات بوده است.

در ادامه سید اکبر موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تبریک ایام ماه رجب بعنوان ماه آمادگی و خود سازی برای ورود به ماههای مبارک شعبان و رمضان از زحمات و تلاش های مدیر عامل و مجموعه کارکنان در توجه به امر نماز تقدیر و تشکر بعمل آورد و اظهار داشت: بکارگیری ۱۱ امام جماعت در سطح استان توسط شرکت نشان از توجه و اهتمام این دستگاه به امر نماز است که جای قدردانی دارد.

وی افزود: در این راه به شدت نیاز به فرهنگ سازی داریم و اگر می خواهیم به اهداف پیش رو دست یابیم بایستی اقدام به فرهنگ سازی نمائیم و برای خانواده ها، فرزندان کارکنان، کار فرهنگی و تدریجی را در دستور کار خود قرار دهیم.

و در پایان تفاهم نامه بومی ۱۴۰۳ به امضاء دو مدیر رسید و از فعالان نمازی این شرکت با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تقدیر بعمل آمد.

 

مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیرکل شرکت گاز استان یزد دیدار کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیرکل شرکت گاز استان یزد دیدار کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیرکل شرکت گاز استان یزد دیدار کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیرکل شرکت گاز استان یزد دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا