اخباریزد

اولین نشست هیات اندیشه ورز دانشگاه‌های استان یزد برگزار شد

اولین نشست هیات اندیشه ورز دانشگاه‌ها استان یزد در آستانه برگزاری اجلاس استانی با حضور مسئولین دفاتر نهاد رهبری دانشگاه ها برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، جلسه هیات اندیشه‌ورز نماز در دانشگاه‌های استان در روز سه‌شنبه بیست و دوم شهریورماه با حضور مدیر ستاد اقامه نماز به همراه معاونین و همچنین مسئولین دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز یزد یادآور شد: چند موضوع دیگری که اگر توافق شود؛ مانند اجرای طرح معراج در طول سال، بازنگری در عناوین آموزشی نماز با نگاه به رسالت دانشجویان و همچنین استفاده از اساتید توانمند به‌صورت حضوری و وبیناری برای دانشجویان، اساتید و پرسنل در طول سال بسیار مناسب خواهد بود.

وی ادامه داد: هدف‌گذاری این باشد همه دانشجویان با ایجاد زمینه و انگیزه در این فعالیت‌ها مثل دوره تخصصی نماز حضور داشته باشند.

همچنین موسوی خاطرنشان کرد: باتوجه‌به برگزاری اجلاس استانی نماز در شهرستان تفت همه دانشگاه موظف به انجام برنامه جدید و بومی در مورد نماز هستند و حتماً باید اقدام سازنده‌ای در این مهم صورت گیرد و به‌عنوان پیشنهاد دانشگاه‌ها می‌تواند به‌صورت مشترک یک پیش اجلاس نماز برگزار نمایند.

در پایان مقرر شد نسبت به مطالب گفته شده پیگیری  استان یزد بتواند حرکتی نو را در ارتباط با نماز و دانشگاه‌ها در طول سال تحصیلی انجام دهد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا