اخباریزد

جلسه هیات اندیشه ورز دبیران دستگاه ها و ادارات استان یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز سه شنبه بیست و ششم دی ماه، جلسه هیات اندیشه ورز دبیران دستگاه ها و ادارات استان یزد با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد و تعدادی از دبیران نماز دستگاه ها و ادارات کل استان در سالن جلسه حوزه بسیج حضرت قائم ادرات استان برگزار شد.

این جلسه با هدف بررسی پیام مقام معظم رهبری حفظه الله به سی امین اجلاس سراسری نماز در زنجان و مباحثه و تبادل نظر قرار در این خصوص تشکیل شد.

مدیر ستاد اقامه نماز یزد در این جلسه با تاکید بر لزوم اجرایی سازی نظام نامه هیات اندیشه ورز نماز گفت: این نظام نامه می بایست با تشکیل میزهای تخصصی با سرعت بیشتری به سمت و سوی اجرایی سازی پیش برود.

وی با تاکید بر پیش روی نظام مند در اجرای اهداف خاطر نشان کرد: در تدوین برنامه های هیات باید نظام مند عمل کنیم تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص نماز، گفت: می بایست با تلاش در این حوزه، در اجرای هرچه بهتر منویات رهبر معظم انقلاب تلاش کنیم.

همچنین در ادامه اهداف و وظایف را از جمله بخش های نظام نامه هیات اندیشه ورز عنوان کرد و گفت: با تبیین اهداف و وظایف می توانیم به نتایج مطلوبی دست یابیم.

وی افزود: دعوت از نمایندگان مجامع مختلف در حوزه های تخصصی موجب درک بهتر ابعاد مسئله، تصمیم گیری با اطلاعات کامل، بهره وری و بازدهی بیش از پیش خواهد بود.

 

جلسه هیئت اندیشه ورز دبیران دستگاه ها و ادارات استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا