اخبارتهران

کارگاه آموزشی مرکز درجه داری جواد الائمه (ع) نزاجا تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، کارگاه آموزشی شیوه های دعوت به نماز  با حضور نزدیک به چهارصد نفر و با تدریس استاد نوچمنی در تاریخ بیست و سوم آبان ماه در مرکز آموزش درجه داری جواد الائمه (ع) نزاجا برگزار شد.

در این همایش استاد نوچمنی ضمن بیان اهمیت نماز اول وقت گفت: نماز اول وقت فضائل و برکات فراوانی را به دنبال دارد که در روایات به آنها اشاره شده و بسیاری از علما،  خیر دنیا و آخرت را در نماز اول وقت دانسته اند، امام حسین علیه السلام نیز در ظهر عاشورا هنگامی که وقت نماز فرا رسید، نماز را به همراه اصحاب خود در اول وقت اقامه کردند.

وی در ادامه  به آثار نماز اشاره کرد و گفت: “نماز” آثار و فواید بسیاری را به همراه  دارد که از جمله، رحمت الهی، استجابت دعا،  از بین بردن گناهان و باعث راندن شیطان  از جمله مواردی است که آثار نماز برای ما دارد.

نوچمنی گفت: یکی از خصوصیات اهل ایمان محافظت بر نماز است، مومنان کسانی هستند که بر نماز خویش مواظبت دارند.

وی در خاتمه با بیان جذب فرزندان و شیوه های آن در ترویج نماز گفت: والدین بایستی به نماز خواندن پایبند بوده و به همراه فرزندان خود در نماز جماعت مساجد شرکت کنند.

در پایان برنامه از فعالین نماز تقدیر به عمل آمد.

 

کارگاه آموزشی مرکز آموزشی درجه داری جواد الائمه (ع)نزاجاکارگاه آموزشی مرکز آموزشی درجه داری جواد الائمه (ع)نزاجاکارگاه آموزشی مرکز آموزشی درجه داری جواد الائمه (ع)نزاجا

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا