اخبارچهار محال و بختیاری

جلسه شورای اقامه نماز بخش زاینده رود برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای اقامه نماز بخش زاینده رود شهرستان سامان، با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، موسوی بخشدار زاینده رود و دیگر اعضای شورای اقامه نماز، روز دوشنبه، بیستم فروردین ماه، با محوریت طرح پیوند نماز با مسجد، منزل و خانواده در سالن جلسات بخشداری برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن اشاره به اهمیت و آثار نماز در زندگی و خانواده گفت: اقامه نماز علاوه بر اینکه روحیه محبت و مهربانی را در انسان تقویت می‌کند، سبب بهبود و شادابی نمازگزار در برخورد با خانواده و عموم مردم می شود و این نماز است که می تواند، روابط خانوادگی را بهبود دهد و آثار و برکات فراوانی در زندگی ما داشته باشد.

وی افزود: مسئولان و مدیران ادارات، آموزش و پرورش و نهاد های نظامی و بسیجیان، باید همشه در طول سال اقامه نماز اول وقت را اولویت اول کاری خود قرار دهند و بتوانند با حضور خود در مساجد و نمازخانه ها دیگر کارکنان و دانش آموزان را تشویق به نماز اول کنند.

حجت الاسلام کریمی اظهار کرد: با اقامه نماز می توانیم روابط اجتماعی و خانوادگی خود را در منزل، محل کار و مدرسه تقویت کنیم، و همچنین می توانیم با ترویج نماز و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی نماز و مهدویت، ویژه کارکنان ادارات و دانش آموزان آنان را نسبت به احکام و آثار نماز آگاه کنیم.

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری در پایان خطاب به بخشدار، مدیران مدارس و شوراهای اسلامی شهرهای زاینده رود خاطر نشان کرد: تبلیغات میدانی نماز و مهدویت، تعیین حدترخص شهر هوره، برگزاری دوره های تخصصی نماز و تقدیر و تجلیل از فعالان و خادمان نماز ادارات و مدارس را در دستور کار خود قرار دهید و در اجرای برنامه های تفاهم نامه تلاش ویژه ای داشته باشد.

جلسه شورای اقامه نماز بخش زاینده رود برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز بخش زاینده رود برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز بخش زاینده رود برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا