اخبارخراسان رضوی

گفتگوی زنده مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی با رادیو بین المللی زیارت

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان در گفتگویی زنده پنج شنبه بیست و ششم بهمن ماه با رادیو بین المللی زیارت مهمترین برنامه های آینده ستاد اقامه نماز را بازگو کرد.

 حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در گفتگویی زنده با رادیو بین المللی زیارت ضمن تیریک دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: در طول سال ۱۴۰۲ تاکنون برنامه های متنوعی با همکاری رادیو ملی زیارت برگزار شد که از جمله آنها مسابقات نماز در کلام نور، یاس کبود، نماز در سیره امام رضا(ع)، یاران خورشید و آخرین برنامه اجرا شده مسابقه مسجد ماذنه عدل و آزادی بود که در قالب مسابقه نقش مسجد و استمرار آن در انقلاب اسلامی را مورد بررسی قرار داد.

وی ادامه داد: گفتمان های دانش آموزی الویت ستاد اقامه نماز استان است. که با همکاری آموزش و پرورش، اساتید مرکز تخصصی نماز مشهد که از طلاب جوان تشکیل شده به مدارس اعزام و گفتمان های نماز، پرسش و پاسخ نمازی، شیوه های دعوت به نماز برای دانش آموزان، معلمین و والدین برگزار می شود.

سبحانی نیا در این گفتگوی زنده رادیویی اضافه کرد: مدیران مدارس در سامانه آموزش و پرورش ثبت نام کرده و ضرورت گفتمان های دانش آموزی را یادآور می شوند سپس ستاد اقامه نماز استان هم براساس نوبت دهی به کل مدارس استان اساتید اعزام می کند.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در پایان این برنامه خاطر نشان کرد: در ماه مبارک رمضان با همکاری رادیو ملی زیارت مسابقه نماز در کلام نور و  برای زائرین و مجاورین مسابقه حفظ چهل حدیث اجتماعی و اخلاقی برگزار خواهیم کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا