فارس

نشست نمازشناسی ویژه خانواده های کارکنان ارتش تیپ ۳۷ زرهی شیراز برگزار شد

به گزارش ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ سی‌ام آذرماه، نشست نمازشناسی ویژه خانواده های کارکنان ارتش با حضور پاک فطرت کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان فارس در محل سالن اجتماعات تیپ ۳۷ زرهی ارتش شیراز برگزار شد.

پاک فطرت از اساتید تخصصی نماز در جمع خانواده های کارکنان ارتش مستقر در تیپ ۳۷ زرهی ارتش شیراز گفت: یکی از اساسی ترین راه های علاقه مندان به بحث نماز، ابتدا توجه به مبدأ آفرینش است که ما باید به طریقی کارشناسانه و ظریف بتوانیم بحث خداشناسی را چه برای خودمان و چه برای فرزندانمان بازگو کنیم و عشق خداوند را در دل جوانان یا فرزندانمان نهادینه کنیم چرا که بعد از معرفت خداوند، محبت به وجود می‌آید.

وی در ادامه افزود: زمانی که بین انسان و خداوند محبت و عشق ایجاد شد، تسلیم بودن در برابر خداوند بسیار شیرین و عاشقانه می‌شود لذا ما باید اهداف پیامبران را از ابتدا تا خاتم پیامبران که اول معرفت، دوم محبت و سوم عمل می‌باشد را بازگو کنیم. راه خداشناسی را از طریق راه های فطرت، حس و عقل و استدلال می‌توان به جوانان و حتی با زبان کودکانه به کودکان آموزش داد و تفهیم کرد.

در پایان، پاک فطرت در خصوص بحث نماز و چگونگی علاقمند کردن جوانان به نماز، مطالب مفصلی ارائه کرد و به سوالات حاضرین نیز پاسخ داد.

تیپ 37 زرهی ارتش فارس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا