تهران

برگزاری دوره آموزشی سامانه سجاده در دفتر نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه های استان تهران

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، دوره آموزشی سامانه سجاده با حضور محمدرضا عسکری کارشناس برنامه ریزی نظارت و ارزیابی و مسئولان دانشگاهی در تاریخ ۲۹ آذر ماه در دفتر نهاد رهبری در دانشگاه ها برگزار شد.

در این جلسه عسکری گفت: در حوزه ارزیابی و درج نمرات در سامانه سجاده، دانشگاه های علوم پزشکی ایران، تهران و شهید بهشتی، همواره بهترین عملکرد در بین دانشگاه ها دیگر  دارا هستند و بهترین بازدهی را دارند.

وی گفت: تفاهم نامه های ستاد اقامه نماز با دستگاه های اجرایی در سه بخش مدیریتی – تمهیدی و آموزشی و پژوهشی و فرهنگی تنظیم شده اند و با دانشگاه هایی هم که تفاهم نامه نداریم به صورت مستقل تفاهم نامه منعقد می گردد.

عسکری گفت: در بحث مدیریتی در هر ارگان یا اداره، مهم ترین و موثرترین کار در حوزه ترویج فرهنگ اقامه نماز ، برگزاری جلسه شورای اداری اقامه نماز است، که اگر به طور منظم تشکیل شود، خیلی از کارها و مشکلات مرتفع خواهد شد.

وی افزود: تمام تلاش ما این است ، دانشگاه ها را فعال کنیم و از این ظرفیت بیشترین بهره وری را در حوزه ترویج اقامه نماز داشته باشیم.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین افشاری، دبیر ستاد اقامه نماز و مسئول امور ائمه جماعات دانشگاه های استان تهران خاطر نشان کرد: بحث تفاهم نامه ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

افشاری گفت: بحث اجلاس سراسری نماز را با جدیت در دانشگاه ها دنبال کنید چرا که این اجلاس ظرفیت های بسیار بالایی دارد.

افشاری افزود: کار در دانشگاه ها در جریان است و یکی از ویترین های نمایش این فعالیت ها، اجلاس سراسری نماز است.

در ادامه این جلسه، مقدم از طراحان و بنیان گذاران سامانه سجاده به آموزش این سامانه و پاسخ به سوالات حاضرین در این سامانه پرداخت.

برگزاری دوره آموزشی سامانه سجاده در دفتر نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه های استان تهران برگزاری دوره آموزشی سامانه سجاده در دفتر نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه های استان تهران برگزاری دوره آموزشی سامانه سجاده در دفتر نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه های استان تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا